SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 410349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
bez sfd nie mozna żyćdex co od krzykacza nic nie weżmiesz?

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Daj jeszcze jakies italo'disco

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
polecam wszystkie bity ciorby

ale bazuke zarzuce,tekno tekno tekno

..

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
no to ogólnie powiem tak.dawno nie miałem takiego bałaganu pod kopułąpo 2 godzinach od zaj**ania około 50mg sie zaczeło...suni sie rozkręcił.chciałem zacząć 1000 rzeczy na raz których bym nie skończył.czułem ze jak nie zajme czymś bani to oszaleje.ajak już zająłem czymś dekiel to nagle mi co innego wpadało do bani.humor na plus.po około 5 godzinach efekt burdelu umysłowego zaczął słabnąć.więc zdołałem wciągnąć ksiażke o analizie technicznej rynku forex.

jutro wystartuje od 20mg i tylko 20działanie zdeka ma odmienne od noopa

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Widzę, że ładnie was potyrał ten nooop Chyba diler dodał trochę innej białej substancji, żeby lepiej kopało

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
To oczywiste, u nas wszystko się miesza

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
Po normalnym przećpanym dniu czas na wnioskisuni sie rozkreca po około 2 godzinach od przykirania dawki.noop odrazu.suni nie wpływa na system motywacyjny.noop wpływał.wystepuje zmeczenie psychiczne.przy noopie nie wystepowało bo cały czas podkręcało dekiel do działania.podkręcenie pojemności łba jak narazie nie odczuwalne tak jak na noopie.ale za to wyciaganie wniosków z przerobionego materiału idzie na plus.moim zdaniem placebo jak narazie

dziś był start dnia sunifiram około 20mg.synefryna około 20 i kawa.po zmeczeniu łba 3 ksiazkami odczuwalna senność oraz podatnosc na zmiany pogody.na noopie bym skakał jak piłka z radosci i ogólnego zadowolenia z życia

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dziwie sie ze wielu z Was cały czas na tym noopepcie leci, nie wiem po co... dla ala cpunskiej zabawy ?? aby sobie wkrecac, ze sie cos na głowie poprawiło ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium