SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
MarcelQ
Micz to ja tez musze przyladowac bo sie nie dogadamy otoczenie irytuje, bardziej absurdy zycia codziennego rzucaja sie w oczy no i sam stosujacy tez irytuje otoczenie bo sie czesto wymadrza


MarcelQ dosłownie

dodam od siebie że wczoraj wieczorem zrobilem mały test i nie ma co przekraczac lekka faza sie załancza ale strach o przepalenie zwojów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
no to ile wrzuciles ?, pochwal sie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
miczelx
no to ile wrzuciles ?, pochwal sie


co godzine po 50mg łącznie 200mg do tego poczwórne espresso ale zeszło wszysko po gdzinie Cardio :) a co chcesz tez sprobowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
no ja raz tez ze 150 doyebalem :) + prami kofa i inne cuda

wchodzac do biblioteki to dobre kilka minut swiatla podziwialem, zamiast pracowac :) tak wszystko zayebiscie wygladalo jak w kinie, HD :)

dlatego wczesniej wspomnialem ze dzialanie lekko psychoaktywne ( widzenie ) ma w duzych dawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Ciii. Bo jeszcze zdelegalizują

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
FatBoySlim
no ja raz tez ze 150 doyebalem :) + prami kofa i inne cuda

wchodzac do biblioteki to dobre kilka minut swiatla podziwialem, zamiast pracowac :) tak wszystko zayebiscie wygladalo jak w kinie, HD :)

dlatego wczesniej wspomnialem ze dzialanie lekko psychoaktywne ( widzenie ) ma w duzych dawkach.


prami, kofa i inne cuda? jaki stack lecisz? jesz więcej racetamów? Ja mam w planach dokupić oxiracetamu i aniracetamu (lub pramiracetamu) do tego, będę leciał;
noopept 30mg ed
oxiracetam 800mg ed
aniracetam 1.2g lub pramiracetam 1g ed

W suplemetnacji Cholina 2g ed, Lecytyna 5-6g ed (tak, wiem, że jedno zawiera się w drugim), wit C 1-2g ed, insulina ~40iu ed , chrom, czosnek, msm podjadam sobie.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
a insulina to tam w jakim celu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
insa na muskuly ;)

ja tylko noop + pramiracetam
/ mam jeszcze phenibut wiec doloze i sprawdze

reszta (cuda) to suple tauryna, zenszen, omegi, guarana, przetreningowki byly - wszystko w dawkach razy 2-5, wiadomo

ale noopept solo lepszy, ja bym nic nie dokladal, sproboje jeszcze z innymi racetamami, moze.
ale dobrze jest to po co psuc ;)
selegiline doloze popzniej zamiast racetamow mysle.

mam dobrego noopta maly zapas jakby ktos potrzebowal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
lestat1986
a insulina to tam w jakim celu?


Insulina na cukrzycę : )

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
widze, ze sie zle wyrazilem :)

pramiracetam + noopept mi zle wchodzi, ogulnie kiszka samopoczucie mam po tym.

sam noopept lepiej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium