SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 409952

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4640
ile czekaliscie na paczke od phoenixa lub kogos innego z angli? u mnie po opuszczenie angli slad po niej zaginal. 11 marca dotarła niby do polski i przepadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
czy was noopept smakuje tak samo gownianie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
sprawdz w skrzynce n listy/idz na poczte dowiedziec sie czy jest. paczka jest zwykla nie priorytetowa wiec albo lezy na poczcie (robia czasami takie numery) albo w skrzynce na listy. Ewentualnie listonosz/celnik podrasowuje swoj mozg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4640
no właśnie specjalnie wziąłem droższą wysyłke itp zeby nie zagineło i szybko było u mnie ;] Jutro będę wyjaśniał. Mam pytanie jeszcze co do choliny - ona wspomaga działanie czy tylko zapobiega bólom głowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mi sie zaczyna przejadac ten noopept, nie wiem czy to od tego czy od czegos innego ale jestem mega nerwowy, nadreaktywny.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
i wspomaga i zapobiega bolom.

marcel robisz przerwy? nalezy robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
No sprobuje, bo mowie zaczynam sie nerwowo meczyc sam ze soba, dodatkowo dochodzi niewyspanie i wynik latwy do przewidzenia

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2013-03-19 22:28:19

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
co 3 miesiace miesiac off. gdzies tak pisali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
To ja chyba "lece" na tym ze 2 miechy non toper, a od miecha jestem mega wkurviony na kazda materie i czastke na swiecie ktora mi wejdzie w droge

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
biggie
no właśnie specjalnie wziąłem droższą wysyłke itp zeby nie zagineło i szybko było u mnie ;] Jutro będę wyjaśniał.



zwykla paka leci do tygodnia. jak do tej pory z tego co pamietam okolice 4-5 dnia od wysylki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium