SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408673

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
czy zauwazyl ktos roznice w sylwetce podczas brania noopa ? podobno zwieksza mase ciała xd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
pierwsze słysze

Z tego co wyczytalem to niektore osoby skraza sie na obnizenie libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
FatBoySlim
co na was najlepiej dzialalo/ dziala z perspektywy czasu ?
mowie oczywiscie o subiektywnych odczuciach - chyba ze ktos ma jakies fajne badania to wrzucac smialo.

jak dla mnie pod wzgledem nauki to chyba noopept + jakis stimulant I phenibut.
a jezeli chodzi o jeden srodek to powiedzmy modafinil. jakolwiek ma tez dosc duzo wad jak dla mnie.
zjadlem tego troche I doszedlem do wniosku, ze noopy to glownie fajna sprawa ze wzgledu na wplyw na twoje samopuczcie - jakkolwiek wplyw na ostateczne osiagniecie wyniku np w pracy naukowej jest do kwestionowania.
to poprostu takie lekkie cpanie ;) ale kto wie moze jeszcze odkryje swoja substancje perelke. jakkolwiek warto eksperymentowac.


Efedryna na mnie fajnie działa, dosyć subtelnie ale stymulująco. Poza tym poprawia nastrój przez co w relacjach międzyludzkich idzie to na duży +. Moim zdaniem efka przez to że motywuje do działania i stymuluje pozytywnie wpływa na pracę intelektualną i kreatywność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33000
ja chyba jadlem tylko ta ziolowa wersje, podaj jakiegos linka na priva jak masz gdzie hcl kupic. teraz jem dren na pobudzenie - bardzo fajnie dziala I dobry spalacz przy okazji. Dzieki w sumie zapomnialem o efedrynie.

Zmieniony przez - FatBoySlim w dniu 2014-03-16 20:02:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
.

Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2014-03-16 20:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21122
Na mnie Yohimbine HCL od PrimaFORCE'a dobrze działa daje na pusty żołądek 2x2,5mg + 200mg coffy przyjemny mix :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1010
Czytam ostatnio longecity itp. jankesy uważają że NOOP z CDP działa i tak słabo.. Przymierzam się do trzeciego cyklu z nastawieniem NOOTROPIC i tak szczerze moje odczucia poprzednio też były subtelne a zeżarłem ponad 10g samego NOOPA ..

Jakie macie zaufanie do polskich dealerów? Są 3-4 stronki które tym handlują i H**jówka że nie można otwarcie o nich pisać, bo pomijając reklame trzeba samemu przekonać się o czystości towaru :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 68
Oryginalny rosyjski noopept czy amerykańsko chiński, jest różnica między tymi dwoma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
niby jest tak przynajmniej chopy pisały.dlamnie substancja aktywna to substancja aktywna.jeden pies

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12274
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium