SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Ale ten noop z Rosji? :D Tego troche cykam sie ruszac piracetam to ozna jesc i jesc, stary lek, sprawdzony. Stosuje go od jakiegos czasu w okresie wzmozonej pracy w ilosci okolo 60-120 tabletek po 1200mg biorac 2,4g ed. Powyzej juz jest tylko sraczka :D ale biorac to wlasnie mialem problemy z libido, ale to moze przez stres i mala ilosc snu...

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Zete
Ale ten noop z Rosji? :D Tego troche cykam sie ruszac piracetam to ozna jesc i jesc, stary lek, sprawdzony. Stosuje go od jakiegos czasu w okresie wzmozonej pracy w ilosci okolo 60-120 tabletek po 1200mg biorac 2,4g ed. Powyzej juz jest tylko sraczka :D ale biorac to wlasnie mialem problemy z libido, ale to moze przez stres i mala ilosc snu...


te 60-120tabletek to na rok zjadam. zwykle 2-3 miesiace do roku stosuje :)

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak masz apteke to nie cykaj sie ja nopa wj**ałem pare gram przez pół roku.


































































k***a jeszcze myślami nie przesuwam przedmiotów

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2014-09-26 22:20:37

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 772
Michail... to nie tak. Po prostu uwielbiam piwo i go piję, nie przesadzam z nim, nie upijam się każdego dnia, nie działa to na moją pewność siebie negatywnie, a przynajmniej nie w sposób świadomy. Ale ciężko byłoby mi z tego zrezygnować, tak jak zrezygnowałem z papierosów i trawki.

To nie jest tak, że nic nie robię, czytam, uczę się, rozwiązuje krzyżówki, układam w głowie plany i próbuję je sobie przypomnieć, ale wcale nie mam łatwiej niż przed suplementowaniem... A jak to placebo, to k****sko drogie... :/

Nie wiem, skąd pomysł, że cokolwiek sprzedaję/odsprzedaję! Podałem Miasto Pudru, bo chciałem żebyście mieli rozeznanie, a nuż ktoś już miał i dostał wyj**ke, albo jest pewny vendora. Ale w tym momencie przyszło mi do głowy, że może jakbym wysłał komuś doświadczonemu 100mg (ZA DARMO!), to udałoby się ocenić jakość? Da się tak?

Panie moderatorze, proszę o indywidualne traktowanie użytkowników, chcę się czegoś dowiedzieć, nie reklamować i handlować!

Pozdrawiam.

EDIT: W jakiej cenie dostanę piracetam?

Zmieniony przez - m4g1k w dniu 2014-09-27 10:14:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14638
Można łączyć noopept z t3 i clenem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
W aptece piracetam kosztuje 30-40zł za 60 tabletek 1200mg. Oczywiście jak się ma receptę.

Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2014-10-04 00:04:33

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 405 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9353
Panowie co myślicie o NEUROCEPT X KiloSports ?

Ma ponoć w swoim składzie noopept i winpocytyne.

Testował ktoś ten środek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Aniracetam też przyjmować z choliną jak pire?

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tak

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium