SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408491

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MrNowy
Zamówiłem w proszku, proszek i w pudeleczku platikowym.. moj proszek to takie grudy.. czy to trzeba podsuszyc czy to tak wyglada? w smaku jak taki apap moze gorszy mocno gorzki... zapach? hmm nic nie czuje ale ostatnio mam katar moze dlatego. mam miarke 0,05ml to jest 50mg? tak mi sie wydaje ale nie jestem pewien a te grudy ciezko bedzie nakladac na tej miarce. jak to bylo z waszym towarem?

Musiał być źle przechowywany, jadłem npept w prochu z 3 źródeł, za każdym razem ładny proszek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
mozliwe.. sprobuje podsuszyc.. mam nadzieje, ze to prawdziwy noopept.. szlo to samolotem wiec tam moglo sie skiepscic troche.

Zmieniony przez - MrNowy w dniu 2014-03-06 15:24:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Jak smakuje i pachna czyste postaci poszczegolnych form choliny?

Bitrate smeirdzie ryba/jajami i smakuje okropnie.

Jak alpha gpc, cytocholina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
cholina to jajka.poco siano wydawaćjak masz noopa w grudach to chyba noopa nie masz albo był przechowywany w oponie stara.noopept skrystalizowany w roztworze wódy ma postać krystaliczką w postaci igiełek.bym bo w painccie rozrrysował ale przygrzałem krowe wódy i mi sie niechce

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jak jajko masz na mysli zeby jaja zrec czy tak smakuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Pikaczumba
cholina to jajka.poco siano wydawaćjak masz noopa w grudach to chyba noopa nie masz albo był przechowywany w oponie stara.noopept skrystalizowany w roztworze wódy ma postać krystaliczką w postaci igiełek.bym bo w painccie rozrrysował ale przygrzałem krowe wódy i mi sie niechce


moge jakos sprawdzic czy ten noopept jest prawdziwy? wsadzic go do wódy i podgrzac i wrzucic miarke xd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
lestat 4 całe jaja i styknie ilosc choliny w nich zeby beret nie nap*****lał.nowy dobra poznaj moja inwencjee twórczą po pijakuzara narysuje

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
ale jak moge sprawdzic czy jest prawdziwy xd ? co mam z tym zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zara ci k***a narysuje i opisze

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Dobra.Czekam z niecierpliwoscia bo juz mialem leciec po pol litra do sklepu xd !
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium