SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 410253

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1587
Na razie biorę Noopept od wczoraj (tj. piątek 13 września ) 60 do 80mg na dobę (w dwu dawkach podzielonych). Zobaczymy jak będą uboczne to zmniejszę do 40mg. PS PEA nie działa (działa, ale słabiej od energy drinka). Jakby co to będę pisał na bieżąco

Tak sobie myślę, piszą że działanie zaczyna się po upływie powiedzmy 3tygodni, to przy większych dawkach nie skróci się ten czas do powiedzmy 2tygodni ? (oczywiście ryzykując mocniejszym działaniem ubocznym).
Czy nie jest tak z większością leków psychoaktywnych działających po pewnym czasie, że można go w pewnych granicach skorcić większą dawką ? Ciekawi mnie jaki jest mechanizm działania, skoro tak długo trzeba czekać...

Wiecie może czy Noopept szkodzi na wątrobę ? (może jest jakiś farmaceuta, który "widzi" po wzorze chemicznym jak się ma ten lek do przetwarzania przez wątrobę).

Zmieniony przez - rak44 w dniu 2013-09-14 13:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
sa rozne testy na amerykanskich forach gdzie ludzie brali megadawki noopeptu na tzw kicka i wtedy dzialal prawie od razu. ale noopept trzeba miec z pewnego zrodla. zreszta ten srodek i tak jest przereklamowany, sa lepsze i dzialajace do razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1587
Co jest "lepsze" (wiem, że jest to pojęcie względne) od Nepootet'u ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
np. sunifiram z centrofenoksyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
sunifiram dosyc dobry -biore 2 dawki dziennie od paru dni i juz czuc :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mi nie podchodzi, jakis dziwny.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Czym może być spowodowany brak działania noopka? Pomijam wyjepke

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Moze lepiej juz byc nie moze albo opijales ostatnio potomka i przez to chwilowy block

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
sunifiram efekty rozumiem daje tego rodzaju co noopept ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
podobne ale jednak lepszy i szybciej dzialajacy a dawki tez malutkie. znaczy "lepszy" no na kazdego inaczej moze zadzialal, jednemu podejdzie drugiemu nie. Ja mialem jakis noopept z optimum nootropics to po nim jedynie bylem caly zimny jak wyjety z kostnicy, zylki pochowane i cienkie, cos mi mieszal w cisnieniu, no i te bóle w ledzwiach na ktore niejedna osoba skarzyla sie biorac noopept
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium