SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408806

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7809
Krychman, a co studiujesz jeśli można wiedzieć i jak z sesjami? Radzisz sobie? :D Sory za tyle pytań ale pierwszy raz "spotykam" z mojego punktu widzenia "fanatyka?" nauki. W zasadzie mało co o takich osobach wiem. Sam jestem młotem, który przechodzi ledwo ledwo z klasy do klasy(tera matura) i ogólnie nauka to obca mi czynność z drugiej strony także zbędna nie czuję aby dzięki nauce w LO w jakiś sposób bym się rozwijał. Dlatego też mnie zainteresowałeś swoim podejściem że wyciskasz z mózgu ile możesz. W zasadzie odbieram to tak że lubisz naukę co jest bardzo rzadko spotykane ;d

Zmieniony przez - SiwyMZK w dniu 2014-02-26 01:02:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 287
Studiuje studia inzynierskie w jez. angielskim na polibudzie, ale nienawidze sie uczyc. Nauka na uczelnie to dla mnie nuda tak jak dla kazdego. Jesli chodzi o moja wczesniejsza nauke, w liceum sprawdziany pisaly za mnie kolezanki, bo bylem strasznie leniwy. Mialem potencjal, ale nuda zawsze zwyciezala. Po miesiacu jak sie zmusisz, mozg sie zaadoptuje i bedzie tylko latwiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
SiwyMZK
Krychman, a co studiujesz jeśli można wiedzieć i jak z sesjami? Radzisz sobie? :D Sory za tyle pytań ale pierwszy raz "spotykam" z mojego punktu widzenia "fanatyka?" nauki. W zasadzie mało co o takich osobach wiem. Sam jestem młotem, który przechodzi ledwo ledwo z klasy do klasy(tera matura) i ogólnie nauka to obca mi czynność z drugiej strony także zbędna nie czuję aby dzięki nauce w LO w jakiś sposób bym się rozwijał. Dlatego też mnie zainteresowałeś swoim podejściem że wyciskasz z mózgu ile możesz. W zasadzie odbieram to tak że lubisz naukę co jest bardzo rzadko spotykane ;d

Zmieniony przez - SiwyMZK w dniu 2014-02-26 01:02:00


Najwidoczniej uczęszczasz do słabej szkoły.. jest mnóstwo ludzi którzy pochłaniaja wrecz ksiazki ale ich raczej nie spotkasz na balecie u kumpla :D a szkoły jak szkoły większość to totalny badziew i przymus dopiero na studiach mamy jako tako mozliwosc wyboru tego co nas ciekawi ale wiedza to potega! wazniejsza od rozmiaru bajcepsa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Jak pójdziesz na studia to dopiero się dowiesz co to jest nauka Jak byłem w szkole średniej to uczyłem się może godzinę tygodniowo, teraz jak muszę się uczyć na jakieś kolokwium to siedzę po kilka godzin (zwłaszcza przed matmą) A czasem jest ich kilka w tygodniu. O sesji nie wspomnę, chociaż u mnie trudniej jest dojść do tej sesji, niż ją zaliczyć.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7809
Wiem wiem. Mam samych starszych ziomków niektórych też na polibudzie i matura przy sesji bez porównania tylko słyszę jak jęczą :) Co do słabej szkoły masz racje miałem to napisać że ciężko o inteligentne otoczenie w moim przypadku ale sam jakoś się też w te rejony nie pcham. Po prostu mieć głowę na karku i wiedzieć co robić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ja 2 kierunki skończyłem na alkoholu a nie na jakichś dopalaczach mózgu, pfff

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Krzyku pochwal sie co tam skonczyles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie chwalę się, nie odchodzę od stołu kiedy jeszcze wódka jest, nie tykam cudzych bab, takie mam zasady

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Czego tam jeszcze nie tykasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Kabli pod wysokim napięciem a mimo to niekiedy jestem spięty, taki myk

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium