SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 409695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 297 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12282
nada się któraś z ty miarek żeby porcja miała około 10-15 mg
http://www.e-laboratoria.pl/szklo-laboratoryjne/szpatulki/lyzki-miarowe-z-ps.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
jesli zostaje syf przy rozpuszczaniu w alkoholu to znaczy, ze to jakies gowno a nie czysty noopept

noopept da sie nawet rozpuscic w wodzie w pelni, tylko trzeba zadowolic sie wtedy nizszym stezeniem

Water Solubility Estimate from Log Kow (WSKOW v1.41):
Water Solubility at 25 deg C (mg/L): 1283
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 297 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12282
nie jestem ogarnięty w ty temacie ale też mi to przyszło na myśl
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
Kazam
swietny temat - tylko na tej stronie ziomek boi sie pic vodke biorac noopept, a drugi tyje od niego %)

jak ktos nie ma super czulej wagi to moze wziac 1g noopeptu, rozpuscic go w 25ml alkoholu, dodac 75ml wody i bedzie mial roztwor ~10mg/ml /strzykawke 1ml mozna kupic w kazdej aptece/

ale noopept to juz old news - teraz warto sie zainteresowac sunifiramem, unifiramem, coluracetamem, prl-8-53 i idra-21 [oczywiscie wszystko w drodze na moje biureczko %) <chemolans>]


Kazam,
Mógłbyś napisać coś więcej na temat tych substancji, które zamówiłeś?
Jak to wygląda w teorii oraz, jeśli już je masz i bierzesz, mógłbyś przybliżyć nam swoje zdanie na ich temat?
W ogóle jakie dawki poszczególnych substancji będziesz brał?

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234
Dobry Noopept nie jest zły i najważniejsze tani

Te nowe mogą działać lepiej od noopa, ale to wszystko zależy od jednostki i niestety funduszy, które to przy tych środkach bardzo ucierpią.

Ja zrobię test i zdam relację, a te nowe nawet jak będą super hiper to nie za ta cena

Kazam,
Może i old nius, lecz cały czas na topie
Alkohol w większych ilościach osłabia, lub nawet niweluje na jakiś czas działanie noopa.
Tycie też jest możliwe i wtedy trzeba dużo robić z siebie pajaca

krzykacz,
Mogę wiedzieć, dlaczego to co zgodne z regulaminem też zostało usunięte?
Tak się składa, że zrozumiałem swój błąd i dziwię dlaczego tak, a nie inaczej

Zmieniony przez - 6balbinka9 w dniu 2013-11-22 19:02:22

Zmieniony przez - 6balbinka9 w dniu 2013-11-22 19:03:20

Zmieniony przez - 6balbinka9 w dniu 2013-11-22 19:34:29
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
pykne w najblizszym czasie jakis temat o nowych, ciekawych zwiazkach z grupy smart drugs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
mi nie pomoglo ;P

// noopept w sensie,, bralem n-pept... 20-30 mg dziennie... szczerze 2-3 pierwsze razy cos sobie wkrecilem ze dziala, potem juz nic nie odczuwalem ;)

z tym, że u mnie to nie jest miarodajne, jestem nadpobudliwy i szybko się rozpraszam, za to w krótkim okresie czasu mogę większą partię wiedzy przyswoić (stąd praca na zasadzie 20-30 min nauki / godzina biegania po pokoju z krzykiem "nie wyrobie sie")


Zmieniony przez - Dark_Soul88 w dniu 2013-11-25 13:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234
Część z was pewnie to widziała
Artykuł skopiowany dawno temu z onetu na znajome forum

http://hyperreal.info/mózgi_na_dopalaczu

Co o tym sądzicie? Chodzi mi o te uboczne po nieszkodliwym Piracetamie.


Zmieniony przez - 6balbinka9 w dniu 2013-11-25 16:04:34
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium