SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Noopept-doping mózgu co to daje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 410115

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
karei
artist_06
po cholere 40mg ? co wy za shit jecie u mnie znajomi twierdza iz po 20mg jest im w zupelnosci wystarczalna dawka wszystko pozaliczane w zerowkach i 3tyg feri mija szybciutku

Zmieniony przez - artist_06 w dniu 2013-02-11 01:37:07



to tak jakbyś napisał "1g testa week? co wy za shit bijecie, u mnie znajomi twierdza iz po 500mg week jest im wystarczajaco" ble ble ble... dawka rosnie w zaleznosci od celow, spytaj sie weterana czy 300mg testa week go porobi, a sa i amatorzy co bija po 1g week i sa szczesliwi, nie zgrywaj się zgrywusku Ostatnim razem zarzuciłem 60mg na czczo i jak wyszedłem na klatkę to czułem kto w którym mieszkaniu co je na obiad


dobrze, ze nie mieszkaamy w tej samej klatce
pozostaje mi tylko sprobowac wiekszych dawek w takim wypadku i sprawdzic na sobie skoro tak zachwalacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ost. przyszedl mi nowy sorty i przy przesypywaniu ofc. troche sie rozlecialo po blacie, wiec zebralem to do kupy podzielilem - wyszlo za duzo, podzielilem to na dwa nadal bylo wizualnie za duzo, wiec podzielilem dalej na kolejne dwie czesci i żarzyłem doustnie sadze, ze dawka w przedziale 60-70mg - efekt bardzo ciezkie rozkojarzenie, tak, ze trzy osoby, ktore sie ze mna po koleji widzialy po chwili rozmowy stwierdzaly "cos jestes rozkojarzony" takze bylo to bardzo zauwazalne, a odczucia jeszcze gorsze cos jak chomik w kolowrotku, ktory biegnie przed siebie i wie ze nigdzie nie dojdzie

Mial ktos podobne odczucia, czy znowu jestem osobliwym przypadkiem ?

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
NIezla cpalnia na sfd sie zrobila

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
MarcelQ
Ost. przyszedl mi nowy sorty i przy przesypywaniu ofc. troche sie rozlecialo po blacie, wiec zebralem to do kupy podzielilem - wyszlo za duzo, podzielilem to na dwa nadal bylo wizualnie za duzo, wiec podzielilem dalej na kolejne dwie czesci i żarzyłem doustnie sadze, ze dawka w przedziale 60-70mg - efekt bardzo ciezkie rozkojarzenie, tak, ze trzy osoby, ktore sie ze mna po koleji widzialy po chwili rozmowy stwierdzaly "cos jestes rozkojarzony" takze bylo to bardzo zauwazalne, a odczucia jeszcze gorsze cos jak chomik w kolowrotku, ktory biegnie przed siebie i wie ze nigdzie nie dojdzie

Mial ktos podobne odczucia, czy znowu jestem osobliwym przypadkiem ?


fajnie opisałeś to ogulnie tez tak mialem chwile przy dawkowaniu plus 50mg w krótkich odstępach czasu ale w moim przypadku to rozkojazenie przechodziło w mega skupienie i rozkmine itp dodam też że dobrze sie wchłania przynajmniej w moim wypadku pod język a następnie popijam sokiem z cytryny tzn poł cytryny na szklanke wody odrazu zabija przy okazji niesmak .

ps;
ogólne efekty poprawienie koncentracji i zapamiętywania polepszona zdolnosc przyswajania nowych wiadomości i też odkopywania tych starszych zasobów wiedzy w razie potrzeby i nadal lekka irytacja społeczeństwem w moim otoczeniu ale ktoś musi być mądrzejszy

Zmieniony przez - KOLUMBUu w dniu 2013-02-11 19:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rozumiem dlaczego bierzecie, aż tyle 20-40mg naprawdę wystarczy, ja powyżej 50mg robię się nerwowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
ja wzucam 2ed po 20-25mg od przyszłego tyg przetestuje efektywnośc dawki 30mg .... najlepiej według mnie do 3h po przebudzeniu po poludniu np: o 10:00 i o 16:00 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Takie dawki bralem wczesniej i byl chyba najbardziej wymierny rezultat. Ta jednorazowa dawke 60-70mg na pewno nie powtórzę bo wprowadza we mnie za duzo chaosu...

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
ciekaw jestem co może zdziałać jednorazowa dawka 150-250mg ciekawe czy ktoś sie podejmie takiego testu ... bynajmniej nie ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Poszperaj zagraniczne fora, nie takie dawki szly ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Piracetamu zarli po 70-80 gram/ed

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile mozna zabrac do UK

Następny temat

Prop, bolące szoty

WHEY premium