SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144653

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wiadomo bylo ze sie sp******i, chociaż jak by poszedl jeszcze troche wyzej to moze mial by szanse jakos wejsc na ten dach. juz w polowie myslalem ze sie sp******i ale jakos to poszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Co do kapturów to jak robisz szrugsy to zatrzymuj na 1-2 s ciężar , i albo dołóż ciezaru na sztange albo spróbuj zmienić na hantle bo też sie fajnie robi i ja np kaptury robie z plecami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wracając do ps3 to jest to wersja 120 gb. gry takie jak pisalem + fifa10. tyle ze nfs chyba komuś pożyczyłem albo gdzieś wsadziłem bo nie ma w szufladzie razem z ps jak ktoś będzie zainteresowany i badzo będzie mu zależało na tej grze to trzeba będzie ogarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
zawijam na pileczke. pzdr wariaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Ciezar mam duzy około 80% CM, wydaje mi sie ze troszke sie przyzwyczaił organizm, spróbuje zmienic na hantle, przytrzymac w gorze dawno tak nie robiłem jak nic nie ruszy to albo zmienię ćwiczenie albo bede robił z plecami cos trzeba zaradzic :D . Bardzo rzadko mam na kapturach "zakwasy".
Co do filmikow koles palant ;p a ta babeczke widziałem dobrze robi ludzi w ch**a :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
czas do spania naraska Pany !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
tzn ile to jest 80% ciezaru maksymalnego?

PS3 nieaktualne. sprzedane. nawet nie sądziłem że uda sie to załatwić w jeden dzien. w sumie tak sobie dalem notke na fb i dwóch chętnych sie trafiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
szybki szmal

a co do tych kapturow to ja bym proponował własnie zmniejszyć ciezar, a zwiekszyć ilosc pow. i robic dokladnie, maksymalnie podciagać (jakbys chciał barkami dotknac uszów) , przytrzymac na gorze i powoli opuszczac. bo jak naładujesz ze sie gibasz jak pierd*lony rezus z tą sztangą to uja da

a P.S. mierzyłeś CM na sztruksach? w imie czego?



Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2013-07-18 23:23:17

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pora spac. do jutra .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
i Sasiad sie przebudzil no ps poszedl szybko. w niedziele myje i sprzatam fure i chyba pojdzie na rozne portale internetowe ale tu bym nie liczyl na szybka sprzedaz

w szrugsach trzeba doj**ac ciezau ale tak zeby czuć to ćwiczenie bo jak sie naj**ie tyle ze prawie ruchu i spiecia nie bedzie to nie ma co a zakres pow mi pasuje 10-15
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium