SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Trzeci , siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
powiem tak nigdy nie miałem benzyny, mój tata w sumie też nie(moze x lat temu jak maluchy były ) i raczej nie planuje jej mieć , a gazować takie auto to takie moje zdanie

Cinol ~ja akurat nie jestem z tych rzeźników że w ciągu pół roku zajeżdżę auto , diesel musi być rozgrzany zawsze, nigdy pedału gazu do końca nie wolno wciskać i po skończonej jeździe z 10-15sek odczekać aby turbiny miały chwile dla siebie

"Jak dbasz tak masz" nie ma co się oszukiwać


a co to tej bmw co zamierzasz kupić znajomy ma i to model jeszcze przed liftem, diesel 2.0 , 5 lat ma ją już i odpukać nic poważniejszego mu się nie działo jedynie korozja łapała w dolnych częściach drzwi
Zmieniony przez - sambi1992 w dniu 2013-07-16 12:55:22

Zmieniony przez - sambi1992 w dniu 2013-07-16 12:58:22

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz racje, ale nie wcisnac gazu w podloge w quattro to nie ma opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
gazowac takie auto oczywiscie jest wiochą ale czasami trzeba dla oszczednosci. sam smialem sie kiedys z typka co podjechal 3l bmw pod gaz ale jak popatrzylem na spalanie to jak zaczynalem swojej szukac to tez myslalem o gazie.

diesel dobry wybor, gorzej jak turbina j**nie albo cos innego. drogi w utrzymaniu. oby ci sie dobrze jezdzilo i nic nie sypalo

PS: jeszcze powiedz skad tyle kasy wziasc zeby taką fure kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
juz wiem jak to jest byc p******nietym przez samochod, a wcale szybko nie jechal



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
No no, furka fajna, i jest czym pojechac
Jaki model? Rok?
U mnie w domu z autami na odwrót niz u Sambiego, zawsze benzyna, moj golf był pierwszym ropniakiem, i zapewne nie ostatnim ( jakos mi przypasowaly tego rodzaju silniki )
Owszem turbina czy wtryski to dosc kosztowne rzeczy, ale jak sie ma pecha to i nowe Ferrari sie zyebie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
dobry, a TY PANICZU DAWAJ FOTKI TEJ BRYKI !!1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
jutro porobię fotki bo teraz na podnośniku stoi , konserwacja już przed zimą
a rok to 2001 full opcja , robiona na zamówienie przez jakiegoś tam helmuta , tapicerka drewno-skóra brązowa i szyby od środka z atestem też brązowe

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ile placiles? no to teraz nic tylko sie wozic skoro full opcja mnie jakos drewno nie przekonuje, przynajmniej nie w e46

Sasiad tez mialem diesla ale jednak opel astra II to nie audi czy bmw

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2013-07-16 18:39:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
No ta czesc tansze

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium