SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144604

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2,chyba czas bicki dziś poopalać ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
tez bym się cos opalił ale nie mam za bardzo jak ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
spam zyje widze wczoraj wrocilem z treningu obejrzalem grimma 2 na c+ potem lecialo 21 jump street no i przykimalem na kanapie do 1, wstalem i poszedlem do wyra

ja dalej fbw lece. dobrze mi to wchodzi i wszystkie partie ciala mam 3 razy w tygodniu co mi pasuje. wczoraj w wl 1x120 wiec nie jest zle. jeszcze troche i moze dojde do jako takich ciezarow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
ale Wam dobrze
to tylko mnie się zachciało magazynierem zostać...

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
komu dobrze temu dobrze. od 6:30 na nogach jestem a w domu bede pewnie przed 21. bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Ja nie dam rady się opalać wiec nie wiem czy wszystkim tak dobrze, tylko Chudy widzę cos nie ma zajęcia ^^
21 jump street miażdży głowę xD ja wczoraj klatka tric na nox pumpie zaj**isty trening wszystko ok, tylko jedno uczucie jest dość głupie takiego jak by stresu. 5h snu dziś ale czuje się całkiem nieźle zregerowany, a wczoraj progres prawie na wszystkich ćwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Ja od 4:40 :D o 17 w domu, 18 siłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nox od doriana ryje banie dobry specyfik. ja narazie bez wspomagaczy. nie mam kasy na p******y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Siema co do wspomagaczy do S.A.W dzisiaj przyszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
saw dobry koks ale jednak niższa półka niż dorian no i nie ma tylu wspomagaczy. również na mnie ładnie działał. 2 puchy op******ilem tego

tez tak potrafie, na milion prób jedna mi wyjdzie



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium