SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144787

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
siema,
widzę debata ładna, a co do gazu to ja powiem tak: nie przepadam za gazowcami i przepadać nie bede Ale jeśli kiedyś bym przez przypadek gaz założył w jakimś powyżej V8 czy tam R, to na pewno dwa zbiorniki na gazie jeden na benzynie bym robił aby suchy silnik sie nie robił bo gaz masakrycznie osusza a samochody o takiej mocy na pewno nie mają jednej turbiny i nie często już zauważalne są dwie jak u mnie tylko montowane są pomocnicze 4

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cbs swoj chlop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
a w mieście i tak zawsze najszybszy jest prawy pas bo sieroty wszystkie pchają sie na lewy ,
Ja osobiście raz w tyg jeżdżę do Gdyni, teraz w czasie wakacyjnym i obwodnica nie raz jest zawalona to sobie miastem wracam, Gdynia-Sopot-Gdańsk to slalomem jeżdżę żeby sie szybko przebić inaczej się nie da,
p.s Pozdrawiam Pana Policjanta który zaraz za laskiem na wjeździe do Sopotu za każdym razem mnie mierzy , przepraszam ale obok pana przejeżdżam na tempomacie 54km/h

Zmieniony przez - sambi1992 w dniu 2013-07-18 10:11:10

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli mówisz o kolibkach to tam ciągle stoją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
może i kolibki , nie znam trójmiasta tak jak Ty
Ja krzyżak

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to jest kawalek drogi przez lasek na granicy sopotu i gdynii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
to właśnie tam , mały łuk jest , biała tablica i za nią zaraz ładnie pan sobie stoi, jak dobrze w poniedziałek spojrzałem do laserówkę nawet mają

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogolnie na tej strasie maja kilka miejscówek, nie warto tam zapyerdalac, ale fakt faktem, że powinni dać tam jakąś 70, bo dobra droga jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
nie ma co ich wk***iac, bo raz przykozaczylem za bardzo a za dwa dni, ci sami mili panowie z usmiechem pokazali mi nie moj odczyt na suszarce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
takie akcje to ja też słyszałem ale z ciężarówkami(wiadomo z osobówki boi sie brać w łape bo nie wie na kogo trafi a z ciągnika siodłowego to co innego),
gościu wymierzył sobie w osobaka 96km/h , nie skasował i przymierzył w znajomego który ciężarówką jechał i z prędkością 73km/h na ograniczeniu 70. Tylko że pan Policjant widać nie był inteligentny i zapomniał że większość ma kagańce założone na 89-91km/h a po drugie jest coś takiego jak tachograf i karta kierowcy elektroniczna która notuje każdy ruch. w sądzie sprawa wygrana a policjant nie miło miał później nawet z pracą w policji

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium