SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144748

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pierwszy

ale wczoraj nogi doj**alem. k***a ledwo chodze dzisiaj, skarpetek zalozyc nie moglem. niby serie w przysiadzie skonczylem na 145 ale potem zrobilem regres na 90kg i pojechalem na maxa, chyba to mnie zalatwolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to na bogato,ja wczoraj na klatce nie kozaczyłem bo i jakoś energii jak i weny brakło a w ogóle to zmieniłem trochę trening na poczet zajętych ławek.dziś plecy i jak los da przedramiona ;) elo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
za to w klacie sila spadla mi w ch** przez tą redukcje. nigdy nie mialem jakos specjalnie silnej klatki ale te 5x115 dalem rade a wczoraj 5x106 i myslalem ze zdechne pod tą sztaną przy ostatnim powtórzeniu. potem mialem jeszcze spróbować x112 ale stwierdzilem ze to juz nie ma sensu i zrobilem regres do 50 gdzie zrobilem powoli z dopieciem miesnia 12pow i to mi styklo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może psychicznie źle do tematu podszedłeś?albo po prostu gorszy dzień,ja się cieszę że klatkę mogę robić najcięższymi hantlami jakie u nas są a rekordy życiowe?hm...jeszcze na to czas.na razie wole budować mięso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ogólnie dawno płaskiej nie robiłem wróciłem do niej od paru tygodni moze tez dla tego. bede robil masy czy sile bede staral sie poprawic troche te wyniki bo zaraz dzieci z podstawowki mnie dogonia. zyciowek nie robie ale w wl rekord chyba z 1,5roku temu mialem 130:/ w ch** malo. narazie tez zyciowek nie robie ale od czasu do czasu sprawdzam ile dam rade zrobic. ogolnie bardziej skupiam sie na technice i czuciu mięśnia a co za tym idzie ciężary idą w dól
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bądź taki skromny,te wyniki nie są wcale złe!a wagowo jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
teraz 97 i troche fatu. 130 robilem przy wadze 92kg. dla mnie są takie sobie. z połowa forum robi tym rozgrzewke;)

a Ty jak tam? czy nie chcesz o tym gadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
połowa forum?wieksza połowa na nogi tyle nie bierze.a na filmikach wrzucanych większość z nich nawet techniki nie ma.mogę gadać bo k***a czemu nie.mam się wstydzić?każdy ma swoje predyspozycje.z wagą 66 - 109 kg,z wagę 71 - 116 kg,obecnie 75 kg czyli do 121 powinienem podejść ale na razie mam 5 dniowy trening nie pod siłe wiec temat czeka na swoją kolej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pewnie ze tak. kazdy ma inne predyspozycje do tego sportu. taki Wzorek moim roboczym w wl nawet by sie nie zmeczyl u Ciebie silowo tez nie jest zle. lepiej jak u mnie ;)

na Twoja sile jeszcze przyjdzie pora. inne prirytety sa. ja teraz redukuje az k***a mnie nie bedzie prawdopodobnie do jesieni z moim tempem a potem przyj**ie troche masy. musze zgubic troche brzucha bo za duzy urósł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja właśnie się chciałem skupić na zrobieniu wagi by może do 80 dojść bo więcej przy moim wzroście to chyba nie wskazane haha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium