SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144672

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
az tak mi nie zalezy. bedzie to bedzie, inne rzeczy sa dla mnie wazniejsze ale to praktycznie kazda ma na wyposazeniu. fajnie jak by mi jakas podpasowala co ma kubelkowe fotele, ladnie wygladaja, nie wiem jak z komfortem ale pewnie nie najgożej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Cinool owszem ale nie zawsze bede jezdzil na klimie a szyber jako tako mi sie podoba, jako taki dodatkowy bajer w aucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
nie znam tego handlarza , bmw nie moja marka i benzyna to w silniku też za dużo bym nie wyczuł , bardzie praca diesla jest do ogarnięcia u mnie ...ale tak na moje na przebieg nie patrz na moje 99% cofnięty(tylko moje zdanie):
moje audi ma 303 tyś a nie ma tak wytartej kiery jak te bmw- jak na ten przebieg to powinna być nojka drugie primo:Jeśli był tylko jeden właściciel to ten ostatni wpis do książki ze serwisu jest zrobiony pod sprzedaż bo Niemiec to Niemiec jak daje do jednego serwisu to już się tego trzyma choćby skały srały a mury pękały , cały czas w mercedesie serwis a ostatni wpis w firmie krzak dla pewności sprawdziłem te serwisy są oddalone 132km od siebie i serwis krzak na powrocie do domu wiec pachnie wałkiem (chodź nie musi) ale pewnie tak jest bo polak to cwaniak .
wizualnie ze zdjęć środek jak dla mnie też ma większy przebieg ale gusta i guściki (osobiście w skórze bym szukał bo welur lubi sie przecierać na rogach) , zewnątrz: tylni błotnik poprzecierany więc ja bym na pewno po malował żeby już auto wyglądało jako tako prawą dolną listwę też chyba ma przetartą albo tak światło się odbija , reszty nie widać ze zdjęć

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
Cinool
w sumie szyber przy klimie dla mnie zbedny, przynajmniej w rodzicow samochodzie ja nigdy nie uzywalem


jak ma sie szyber-solar to przydatny

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
no to ladną analize zes wykonal. juz nie musisz tam jechac ja narazie az tak szczegolowo sie nie przygladalem. tapicerka widzialem ze w srednim stanie, otarcie na zderzaku tez a listwa to chyba swiatlo tak odbija. dzięki za analize

a co do przebiegu to wiem ze nie ma co sie sugerowac liczbami.

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2013-07-19 11:12:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
łoo mammo temat o samochodach nawinięty to i spam szybciej leci hahah , taką bmk-e co CT wkleiłeś to mój kumpel ma kupować , oczywiście nie tą z ogłoszenia tylko taki sam model
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
tyle co mogłem to pomogłem

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
no dobra trzeba isc troche popracowac. bede za jakis czas. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
edit* nawet nie taka sama tylko coupe 2 drzwiowe ma kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
pracuj pracuj jak chcesz bmw się wozić

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium