SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
sciagnalem z niej wszystko, klientka strasznie szczuplutka wiec i ciasnota straszna, pcham k****a, klientka mnie odpycha, wsadzilem pare cm doslownie i nie moge wejsc dalej, ta krzyczy, napieram, mowie co do ch**a, nagle bol, no nie moge, wyciagam,
wsadzam jeszcze raz, k***a cos mnie blokuje, dalej mnie k****sko boli
wyciagam bo mnie okrutnie piecze, wsadzam łape mowie co tam k***a masz, dotykam a tam jakies wlokno, mowie ja p******e, o co tu chodzi, naciagam to palcem, patrze sie a to k***a jakies takie wlokno jak stalagnat czy stalaktyt, te skaly w jaskiniach, haha, taka k***a kolumna czy co do ch**a, nie moglem wejsc przez to bo mi sie ch** na tym blokowal, resztki blony, haha, grube, twarde jak ch**
pytam sie jej, ile razy Cie ten pionek walil, ona mowi, ze raz
nie wiem jak to typ zrobil, musial miec pale wielkosci zapalki chyba bo wszedl jakos bokiem, ja sie blokowalem no i ch**, pociupciane

Zmieniony przez - kocham_cbs w dniu 2013-05-03 13:23:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
a jeszcze jak zjem to napisze wam co sie stalo z ta klientka co krwia tryskala, haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10531
siema

jakie przygody haha

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
macciekk02
Dobra Prezes jak byś po mnie podjechał tą swoja E36 (o ile sie nie myle ) to może bym wyskosił


szalony chyba jakiś

CBS to zawsze jakies przygody ma skad ty bierzesz te panny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10531
też jestem ciekaw

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
haha, sam nie wiem
jednej naplulem na plecy, inna mi wyskakuje z jakas krata w pizzdzie, jeszcze inna krwia tryska z nosa, ja to mam pecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
kvrwa ja przez przypadek oglądałem kryminalne zagadki CSI czy coś takiego, a nie wiedzialem ze CBS tu się rozgadał
siema wszystkim w ogóle

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Pierwszy z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwszy z południa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pierwszy po godzinie 13
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium