SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144717

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie wysylaj mu bo jeszcze jakis dobry model mi podp******i



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
warto obejrzeć jak coś się je



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
to z siostra dobre
siema

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
CT narazie nie będę jeszcze kupował wiec spoko ^^ ale popatrzec mogę, widziałem z tym co zyga to siostra tez dobre ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja wczoraj patrzylem to w sumie nic szczegolnego nie znalazlem. praktycznie do 2,0 niby jeszcze by sie oplacalo sciagnac ale to samo kupisz w pl, a powyzej 2,0 to szkoda pieniedzy na clo a cenowo tez wyjdzie podobnie jak w pl. ja jeszcze nie wiem, mam 3 modele upatrzone, moze w ten weekend przejde sie po komisach obok siebie zobacze co tam maja ciekawego i wtedy bede myslal co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Kieys sie zastanawiałem skąd handlarze biorą te fury ze im sie opłaca sciagac Bo sam pod tym kątem patrzyłem to ceny podobne, chociaz jak sie kupuje na eksport to cos taniej, nie wiem ile %
Albo kup se lekko bita, sam zrobisz i chociaz wiesz co było i ze nie jest skladana z 3

A strony to autoscout24.de i mobile.de na tych przywaznie siedze.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema
zdałem "matóre" kozak co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Na ile z kazdego przedmiotu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
31%

wlasnie o to chodzi ze wiekszosc tych sprowadzonych byla bita ale tez nie oszukujmy sie ze samochod 10-12lat a w szczegolnosci bmw bedzie bezwypadkowe i mialo przejechane 200tys

dzisiaj np na discovery lecial program kupili porsche za 1000 funtow z rozj**ana skrzynia biegow. porobili je, wymienili lampy gdzie wymiana kosztowala nieco ponad 1000 funtow. w sumie wydali ponad 3500 a zarobili 6400. jest biznes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium