SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144633

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CT, baran to w tym samochodzie jechał, chroni go tona blachy i cwaniak, motocyklista chcial jechac troche szybciej niz on a potem zaczal na niego naciskac, po co? na zderzaku sie jedzie jak ktos sie ciagnie a nie zeby pokazac ze sie ma mocniejszy silnik i sie "mścić", że go wyprzedzono

obejrzalem jeszcze pare razy filmik i w sumie moze i motocyklista hamowal przed nim - tylko ze tego rowniez bez powodu sie nie robi

a tak w ogole to siema

Zmieniony przez - Cinool w dniu 2013-07-17 16:17:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
no i nie hamował bez powodu. chciał podliftować motor i to mu sie udało. widać ze za pierwszym razem zjechał na bok bo nie chciał mu przyj**ać a za drugim sie wkuwil i nie hamował. a nic nie usprawiedliwia wyprzedzania drugiego samochodu czy kogokolwiek i walenia mu po heblach dla zabawy.

co do tej zemsty samochodu no to juz nie komentuje bo dalej doszedles jak naprawdę bylo.

pewnie ze sciema. ustawione to bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
wkvrwialą mnie ciecie (w autach) co Cię wyprzedzą nawet lewym pasem i zamiast zapie*dalać sobie nim dalej to wbijają się przed nosem i zwalniają. A motory chociaż mnie się podobają i bym se sprawił, to mnie już w ogóle wkvrwiają w ruchu obojętnie czy jedzie za mną czy przedemną, to zawsze trza bardziej uważać niż na auto, bo za szybko zahamujesz to przeleci przez dach, za późno zahamujesz to skończy się jak na filmiku a skutki zawsze gorsze niż zwykłe zderzenie 2 aut, bo go nic nie chroni

a P.S. wczoraj ktoś tam pisał ze gazociąg w autach pokroju BMW Audi itd. z silnikiem <3.0 to wiocha, już kiedyś nad tym rozmyślałem i w sumie z jednej strony to tak, bo jak stać na wóź to stać na przewóź, ale z drugiej im większa moc tym mniej się odczuwa spadki na LPG, a jak ktoś dużo śmiga, lubi mieć moc zawsze pod butem bez wachlowania lewarkiem itd. a nie chce przy tym wyrzucać kasy "w błoto" robiąc 100km za 80zł a ceni sobie przy okazji komfort jazdy to czemu nie. Na auto idze uzbierać, a tankowac trzeba cały czas
Już bardziej mnie śmieszy Tico, Seicento, Cienki itp. z silnikiem > 1.0 i z gazem

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2013-07-17 19:07:59

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a w takich malych silnikach najczesciej gaz jest

a jeszcze raz wracajac do tego filmiku ( ) to w sumie i na jednego i drugiego znajdzie sie cos (i paragraf ), ziomek w osobowce "ciągnął" sie lewym pasem mimo ze prawy calkiem pusty, tak to juz jest ze jak ktos blokuje lewy pas to sie go wyprzedza jak sie da i hamuje przed nim zeby wypyerdalal na prawy, z drugiej strony motocyklista mogl sobie darowac i jechac dalej
wedlug przepisow to na kazdego cos by sie znalazlo dlatego trudne sprawy, trzeba wyslac filmik do polsatu i nakreca o tym odcinek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie ma przepisu zabraniającego jazdy lewym pasem. z drugiej strony nie widać ile ten typ jedzie więc nie możesz powiedzieć że sie ciągnie lewym. moze jechac przepisowo a moze jechac nieco szybciej ale przykladowo wolniej niz ten na motorze. przypominam tylko ze przepisy obejmuja kazdego i jezeli jest dozwolona predkosc 100km/h a typ z tylu zapiedala 180km/h to nic go nie usprawiedliwia ze ktos tam nie chce mu zjechac, sa dwa pasy, duzy est, poradzi sobie jak mu tak zalezy. wiadomo lepiej zjechac i nie obic poblemu ale różne pazie jezdza i trzeba byc przygotowanym na to ze ktos cie nie zauwazy w lusterku i nie zjedzie albo bedzie mial w dupie i tez nie zjedzie

Sasiad to ja pisalem o tym gazie. mnie wlasnie takie tico nie smieszy bo takie male gowno pali tyle co moja bmw a takie 3,0 w gazie mnie smieszy ale jak bym mial kupowac to bym przerobil. duzo taniej wychodzi tankowanie a przyjemnosc z jazdy duzo wieksza w samochodzie 240 konnym niz 140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
No dobra np taki cienki wyżłopie koło 8 lub ponad, ale w takim razie jaki jest sens kupowania tego w ogóle już lepiej se kupić jakiegoś małego diesla, który spali do 5l a jeszcze porównywalny komfort będzie lepszy, bo przy cienkim to o komforcie chyba nie ma co wspominać w ogóle

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zabraniającego oczywiście, że nie bo byłoby to bez sensu ale:

Rzdział 3: Ruch pojazdów
Oddział 1: Zasady ogólne
Art. 16.
1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny.
2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.
3. Kierujący pojazdem, korzystając z jezdni dwukierunkowej co najmniej o czterech pasach ruchu, jest obowiązany zajmować pas ruchu znajdujący się na prawej połowie jezdni.
4. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Jeżeli pasy ruchu na jezdni są wyznaczone, nie może zajmować więcej niż jednego pasa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Brat prawnik
ale to fakt ze prawe służą do wyprzedzania i później przy prawej o ile jest wolny, a nie ze ktoś sobie jedzie lewym a 2 prawe puste, w NL psiarnia ściągała typa na bok przedemną za to właśnie (w ostatniej chwili się skumałem ze jadą za mną i zbiłem do prawej, bo mnie pewnie pierwszego by zgarnęli ) a znajomy za takie coś w DE chwycił 80e mandatu jak dobrze pamiętam
i prędkość nie ma tu znaczenia.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
k***a o czym my mówimy, po Warszawie w miejscach gdzie są 3 pasy ruchu najszybciej leci sie prawym

Cinol ale to co podales nijak ma sie do sytuacji z filmu. tam jest droga dwujezdniowa o dwóch pasach ruchu. przykladowo pkt 2 mowi o drodze dwujezdniowej ale wskazuje zebys jechal po jezdni po prawej stronie (a nie jak w angli po lewej) a nie ze pawym pasem masz zap*****lać. zaden z tych pkt nie mowi o prawym pasie

Sasiad a ja wiem na ch** ludziom takie tico. duzo pali to przerabiaja na gaz

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2013-07-17 22:37:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
przykladowo szwagierka ma hyundaia 1,2 chyba 75koni. pali jakies 11-12l. gdzie moja beta 102konie jest duzo ciezsza, silnik 1,6 i 12 to pali jak jej depcze. normalnie ok 10-10,5l
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium