SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144628

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
nie z Naszej winy

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
niby nie ale kazda okazja jest dobra zeby sie napić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
hehe ciekawe kto teraz wejdzie z pierwszej ligi

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
naciecza chyba sama nie chce. oni maja kase. w zeszlym roku przeciez spokojnie by wywalczyli awans ale ich prezes powiedzial ze nie chce grac w ekstraklasie. chcial sprzedac licencje po awansie ale ktos tam sie na to nie zgodzil wiec odpuscili koncowke sezonu zeby nie awansowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
nasi blacharze są jak magicy, jeszcze będzie na allego jako bez wypadkowy
Bakuś hehe dobry pracownik z Ciebie, a gdzie i co teraz robisz?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
nie to ze cos do nich mam bo są mi obojętni, ale nie chciałbym ich w ex...
a przy brzoskwinkach robie od tego tygodnia xd cały rok bezrobotny bylem a tu robota jak marzenie sie trafila xd

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
na allegro to wszystkie bezwypadkowe. nawet te e36 20 letnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
w sumie jak by nie patrzec to moja tez bez wypadkowa. wypadek to jak sa ofiary nie koniecznie śmiertelne a kolizja to jak bez ofiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Crazy_Thug
lepiej sprowadzic auto czy kupic juz zarejestrowane w pl? ogolnie myslalem o tej drugiej opcji ale 1 tez wchodzi w gre i ile sam pojade po to auto.

ja juz po sniadaniu. w sumie jakos nie poczułem go ale za 2h kolejny posilek wiec dam rade :D

Opłaca się samemu zostanie nawet z 2 kółka w kieszeni, tylko dogadac sie trzeba z Niemcami w moim przypadku muszę wziąć kogoś kto zna niemiecki.
http://www.v10.pl/prawo/Sprowadzanie,samochodu,z,Niemiec,-,procedura,200.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
bardziej chodzi mi o auto ktore jest zarejestrowane juz jakis czas i jezdzi po pl niz o auto ktore jest świeżo sprowadzone i przygotowane albo zarejestrowane. takie ktore juz jezdzi to poniekąd jest już sprawdzone
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium