SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
czas spac. k***a mam dylemat. stoją dwie e46 obie 2001 niestety przed liftem, obie 170 koni, w skórach, ogólnie wersje full tylko chyba navi brakuje. obie zgazowane. czarna-kombi klimatronik, srebrna-sedan klimatyzacja

kombi ma nieco lepsze wyposażenie robione na M-pakiet, ale na zdjęciach widać że błotnik jest lekko wgnieciony cena to 18600

sedan dużo nie odstaje poza tym że ma 6 poduszek, slabsze audio i fotele nie sportowe tylko zwykle, cena 20900

sam nie wiem którą. mimo wszystko chyba jednak sedan ale cena troche mnie przeraża. za tą kwotę spokojnie można kupić 02-03 rocznik tyle ze w benzynie albo dieselu. nie mam jeszcze chwilowo calej potrzebnej kasy wiec nie dzwonilem do zadnego typa, moze ktoras sie sprzeda to wtedy problem sam sie rozwiąże cos radzicie czy za malo szczegółów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ostatni z wczoraj, pierwszy z dzisiaj. zamulatorzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak tam prowadzenie monologu CT?
a co do bawar to nie podpowiem, jak bys chcial audi to jo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie chce audi ale moze ktos sie wypowie

monolog jakos idzie, za pol roku skoncze ten spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Nie chce mi się na razie nic prowdzić

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
chyba ze nogi po pijaku do domu

dobra, ten sedan odpada a przynajmniej za taka cene. przyjzalem sie zdjęciom i z tylu oba narozniki jakies porysowane, z przodu jeden naroznik tez, jak by ktos parkowac nie umial. oczywiscie w aukcji ani slowa o tym:P a nie bede jechal ponad 200km zeby zobaczyc szrot i wrocic bo chyba bym musial zaj**ac sprzedajacego.

moze jeszcze poprosze o dodatkowe zdjecia, zeby opisal historie co sie stalo. jak mi podpasuje to sprobuje zbic cene przez neta a jak nie bedzie chcial to niech sie goni akurat tych betek to duzo na rynku

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2013-07-02 12:15:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Ja bym wolał w sedanie ale za tą cene to tak jak mówisz drogo wychodzi. Ale sie uparłeś na tą e46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
chcialem e60/61 ale mnie nie stac mialo wyjsc inaczej z kasa ale wyszlo jak wyszlo. e46 tez mi sie podoba i ogolnie pierwszy zamysl byl taki potem pojawil sie cien szansy na e60 no ale nie wyszlo wiec wrocilem do poszukiwan

tez bym wolal w sedanie ale byc moze za 1-2lata powieksze rodzine wiec kombi bedzie bardziej praktyczne. no nic poszukam jeszcze. narazie nie pali sie z zakupem ale rozgladac sie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to odsprzedasz swoja e36?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
moge ale nie wiem czy chcesz mechanicznie wydaje mi sie ze jest ok i przez 5 lat nie mialem z nia zadnych problemow. blacharka troche gorzej, porysowana przez psa i gdzies tam juz powoli rdza lapie ale bez szalu wiec trzeba zabezpieczyc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium