SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144775

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
choy tam czy ma cos do ukrycia czy nie, mi by sie nie chcialo jechac 500km zeby sprzedac samochod, a jezeli dodatkowo jest w dobrym stanie to raz dwa znajdzie sie kupiec z okolicy (lub nie) ktory go w koncu kupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja podobnie sprzedawałem auto, byłem już w DE a auto na PL blachach, kilka osób się odezwało z PL niektórzy to tylko tak bo im się chyba nudziło, tyle ze opisywałem dokładnie co i jak jest, było w dobrym stanie, filmik nagrałem z pracą silnika itd. by mieć pewność ze jak ktoś napisze przywieź mi go do PL to nie powie ze nie bierze przez coś co sam ukryłem czyli w sumie jak jest z nią git to powinien przyjechać.
A ja sprzedałem jednak jak przyjechałem itak do PL, wystawiłem na otomoto i po 40min typ zadzwonił po godzinie (bo 30km odemnie) przyjechał i kupił

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co sprzedawales ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
250. 500 to w obie strony jak komus zalezy albo ma cisnienie na hajs to przyjedzie a tych samochodow jest mnóstwo wiec chyba lepiej poswiecic te pare h i sprzedac niz sie p******ic przykladowo 3-4m se sprzedaza

a jak nie bedzie chcial przyjechac to niech chociaz powie czemu, jakos sensownie bo nie bo nie, mnie nie przekonuje narazie poczekam na info o ktore pytalem i jak bede sie decydowal to wtedy wyjade z propozycja

Sasiad no to ladnie ci sie trafilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
w sumie brat ma trochu racji, a idąc dalej jego myślą można wnioskować ze coś jest dobrze zakamuflowane i zależy mu na szybkiej sprzedaży
w sumie kupując auto nawet z mechanikiem, przeglądem itd. to i tak jest ryzyko jakieś tam zawsze.
mój sąsiad (Polak) stąd, kupił jakieś 2miechy temu Volvo, on jest mechanikiem, wiedział ze coś tam do zrobienia ale okazało się w trakcie ze duzo więcej i po kieszeni dostał przeh**sko już a jeszcze nie jest ok
Golfa, nawet na SFD był

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakiego tego gulfa miales? opowiedz no cos

a ten deal zarowno moze sie udac jak i nie, zalezy na kogo sie trafi, jednemu moze sie nie chciec, drugi moze nie ufac ze dojedzie do miasta a ciebie nie zastanie ( i w druga strone ze jak ty pierw wyslesz kase na dojazd to on i tak nie przyjedzie), trzeci przyjedzie i sie dogadacie, czwarty przyjedzie a ty powiesz ze jednak nie bierzesz bo cos jest do zrobienia i wtedy ten Ci wyebie itd...
opcji jest sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
oczywiscie brat ma troche racji i ja mam troche racji no i Sasiad ma troche racji w tym co teraz napisal. nigdy nie wiadomo na jaki ch** sie trafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Cinool no bez przesady nie wysle jakiemus lepkowi 300zl zeby mial na dojazd bo nie przyjedzie a to co napisales to rownie dobrze dziala w druga strone. ja tez tak czy siak bede musial zrobic 500km a jak zastane szrot to milo raczej nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to dlatego tak latwo to nie jest, no nie wiem moze zone wyslij pociagiem zeby pojechala tym samochodem do mechanika i sie dowiedziala czy warto

Zmieniony przez - Cinool w dniu 2013-07-20 22:41:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
https://www.sfd.pl/Sprzedam_VW_Golfa_III_TDI_w_Niemczech_na_PL_blachach-t696929.html tego
a i co się okazało nic nie ukrywałem a jednak typ wypatrzył ze miska olejowa się poci, i miał wątpliwości skąd to, podejrzewam ze w trasie to się stało (bo 2 dni wcześniej nim wracałem, a śmigałem kilka razy trasy PL-NL i później PL-DE) stan był na tyle dobry ze w DE już przeszedł przegląd (a oni tu trzepią bardziej niż w PL (gdzie za flachę nawet auta nie musi być na warsztacie )) ino by go przeszczepić na DE blachy potrzebne było zaświadczenie z VW a w archiwum mieli tylko do 98 a on był końcówka 95 i już nie szło. Zresztą mogłem to inaczej rozwiązać, ale wprowadzone mnie w błąd, a sam sie nie orientowałem jak to tu jest jeszcze.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium