SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144646

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
sasiad
siema w słoneczny dzień

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
ale w końcu CBS nie napisał co z nią zrobił, może już jej nie ma?

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
BVB -Real oglądał ktoś? Lewandowski 4 goleee !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pierwszy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
No lewy wczoraj pokazał klase oglądałem cały mecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kocham_cbs
wyobrazcie sobie obrazek, mowie klientce "spjerdalaj, nie chce cie wiecej ogladac, nie odzywaj sie do mnie slowem, nie machaj mi jak bedziemy sie widziec po drugiej stronie ulicy"
klientka w ryk, a nagle z nosa krew wycieka jak z kranu, nie cieknie, płynie, klientka mdleje
i co kvrwa z taka zrobic


póki ciepła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
też meczyk oglądałem i cieszę sie że Polak rozgromił(nie że sam bo wiadomo że cała drużyna grała ale chodzi o bramki) "królewskich" i to w półfinale LM myślałem ze za swojego życia nie ujrzę tego obrazu

p.s słoneczko ładnie wyszło ..malina..aż piwko samo sie otwiera ale najpierw trening

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
taki ch**. ja juz prawie 2tyg nie pilem a planuje dopiero na urodziny w czerwcu. pogoda nie pomaga i troche mnie nosi ale trzeba byc twardym a nie miękkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Jak tam forma koksy ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium