SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144654

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
zyjemy panowie. nie zamulamy jutro znowu do roboty. jakos poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
tam trenowal sam goku? ;d

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pierwszy z dzisiaj ide spac. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
a ja z rana

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elo.jak rzuciłem robote to przez prawie miesiac bylem szczesliwy,dzis sie zamulilem chyba z jej braku.jak widze to ogloszenia to az zal.nie pamietam kiedy widzialem jakies powazne by wyslac cv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ema z rana. tez kiedys bylem bezrobotny przez miesiac bo firma nie mogla mnie zatrudnic jak sie poprzednia umowa skonczyla. pierwsze 2tyg nawet ok, ale potem to juz sie czlowiek nudzi

kolega od lutego siedzi na bezrobociu i tez mowi ze ch** go juz strzela. poczatek fajnie ale teraz on siedzi w domu, wszyscy w robocie, w domu nie ma co robic wiec tylko je i spi, co jakis czas na piwo pojdzie. juz przytyl pare kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
radzisz szybką masówę ? haha ;) i potem fatu 25% ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10531
witam po 9

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie inaczej




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
macciekk02
Jedynie ten rack robi dobre wrażenie , ogólnie fajna sprawa by było mieć takie cos na domowej siłce.

Chodzi o styl siłki tylko i wyłącznie :D W Stylu Dragon Balla do tego gdzies Goku na scianie i odrazu jest omtywacja :D przed siłka jak mi sie nie chce cwiczyc to wystarczy ze ogladne jakis odcinek z Zetki i juz jest motywacja Siema i znowu zj**any poniedziałek.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium