SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Bakus09
ja na rowerze jezdzilem jak bylem mały


to ty kiedys byles maly

ja mam tel na windowsie a ze nowy to nawet jeszcze nie patrzylem jakie aplikacje sa na niego. jednak wole licznik. za dzieciaka nie mialem to sie teraz dorobilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
i znów jestem mmmmniejszy ;p

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pierwszy. zaraz na mecz. oby nie dali dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Dzisiaj będzie walka o tytuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
mysle ze jeszcze nie dzisiaj. jak wygra Lech to ma punkt przewagi a ma mecze gdzie moze jeszcze go zgubić. jak wygra Legia to ma 5pkt przewagi ale znowu pomysla ze juz sa mistrzami i bedzie powtorka z poprzedniego sezonu:P

remis nikogo nie urządza ale juz wole remis niz nasza przegrana. Lech jak sie zepnie to jest w stanie wygrac na Ł3. mam nadzieje ze jednak tak sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Lech w tym sezonie na wyjeździe gra lepiej niż u siebie więc dzisiaj też by tak mogło być A wczoraj też Atletico ładnie pokonało Real chociaż troche szczęścia mieli .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
dobrze powiedziane ze gral juz po meczu. chwila odpoczynku i jade na balet urodzinowy

ciszy mnie wygrana Atletico. w sumie pol meczu przespalem ale zwycięską bramke widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Licznik lepszy, to zawsze jakos na bierzaco motywuje by szybciej zapiedalac
Tez nie jezdzilem na rowerze tak bardziej od jakis 5-6lat
Akurat ogladalem koncowke tego mecyu, i karniaka, ktory zawazyl
A tera sw boksa ogladam ......(kto zdazyl ten wie)



Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2013-05-18 23:11:32

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ostatni

karniak zaważył ale trzeba przyznać obiektywnie że Legia w przekroju calego meczu byla lepsza. ogolnie wiadomo bylo ze zadna druzyna sie nie odsłoni i prawdopodobnie 1 bramka zdecyduje. cale szczescie wynik na naszą korzyść. może wreszcie po długich 7 latach będzie nam dane świętować mistrza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium