SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144786

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
allegro/otomoto
założenie było takie, kupić od osoby prywatnej , jak najmniej właścicieli i jeśli chodzi o audi aby było sprowadzone wcześniej z Niemiec

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Wybacz :P Z niemiec dobry wybór jednak zawieszenia sa lepsze i nie tylko dodadkowo tam jest chyba to wielo wachaczowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Wiec jest sie co psuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to widze ze zalozenia podobnie jak u mnie. daleko jechales po auto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
w każdym aucie jest co się psuć , jak dbasz tak masz
mogę Ci pokazać ludzi na momencie którzy w ciągu roku z prawdziwej perełki zrobili syf kiłe i mogiłe a na zachodzie takie auta m.in. a8 ludzie kupują na trasy(ten model miał akurat jakiś burmistrz czy ktoś taki , tyle info z książki)
a ja po auto jechałem 150km w jedną strone, jeszcze tragedii nie było..ale jeśli nawet by było 600km i by mi się spodobało a gościu przez tel by nie czarował (bo komis to zaraz wszystko naj naj )to też bym pojechał
tutaj też jak dzwoniłem to pytałem się czy jest sens przyjeżdżać bo ja chce zobaczyć blachy a nie szpachel

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wiadomo. ja mam upatrzoną 240km ode mnie ale narazie póki co chce zobaczyc co stoi w komisach pod nosem. druga mam w elblagu ale to juz kawalek drogi no i nie jest full wyposazona, w sumie ma wszystko co mnie interesuje tyle ze nie ma parktronica a kazda inna ktora do tej pory patrzylem ma. no i swiezo z niemiec przywieziona

z tym 600km to roznie bywa. kolezka jechal ponad 400km po motor poczym okazalo sie ze to szrot a nie motor a zdjecia, opis i rozmowy ze sprzedawca ze wszystko ok. ja bym sie chyba wk***il i naj**al typa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
jak masz więcej czasu i możesz poczekać to do max 2-3 tyg mógłbym Ci obczaić tą w elblągu bo do elbląga mam 45km więc lajt

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna rowniez popytac na forach pasjonatow danej marki, moze akurat ktos jest z okolicy ktoregos upatrzonego modelu i podejdzie ogarnac czy warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Cinool dokładnie, a dodadkowo moze jakis pasjonat sprzedaje akurat, a na tych forach to tam o danych modelach goscie wiedza wszystko czasem wiecej niz o wlasnej kobiecie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
mi właśnie tak przez forum audiTT sprawdzali
ale później miałem małe zawahanie i jednak nie kupiłem

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium