SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144627

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
i dobrze tak ch**kowi. kompinatorzy j**ani

chce któryś kupić PS3 czy juz sie nie bawicie takimi zabawkami? moze dla kogos z rodziny? jak nowe a od grudnia 2012 w ogole nie uzywane. musze foty porobic i na allegro puszcze jak nikt wczesniej nie wezmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
popytam bo sam osobiście już mam taki sprzęt chociaż nie często go odpalam

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
moja od grudnia lezy w szyfladzie. sylwestra robilem wiec schowalem zeby sie nie uszkodzila i tak sobie tam lezy

narazie mam jednego kupca ale za malo daje. w ogole to musze ogarnac ile moge za to wziasc. jak cos to nie mam move do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
popatrzylem po allegro i moja propozycja to

600zł. 2 pady Sony w tym jeden prawie nie używany, 2 mikrofony Sony, kilka oryginalnych gier w tym nowa fifa 13 (chyba nawet sezonu całego nie rozegrałem).

dzisiaj pewnie zrobie zdjecia i dam na allegro na aukcje z cena minimalna moze ktos wezmie a moze kolezka ktory narazie negociuje cene sie skusi. zobaczymy. w kazdym razie golasy na allegro chodza 500-600zl. z grami czy padami jest tylko kilka sztuk w podobnej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przerobiona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
jakie te gry albo chociaz mniej wiecej nazwy i ilosc + jaki dysk tam masz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Napisz dokładnie jaka wersja konsol (fat,slim,superslim) pojemność dysku, data zakupu(czy kupiona nowa) napisz też jakie masz dokładnie gry, i czy wszystko oryginalne nie przerobione z opakowaniami :) Wstępnie jestem zainteresowany.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie przerobiona. cenie sobie orginalne gry

dysk nie wiem, tak czesto używana ze nie pamietam. bede w domu to sprawdze. gry tez nie pamietam. wersja slim. gry na pewno fifa13(chyba nawet sezonu nie zagrałem całego), nsf shift, burnout paradise a co jeszcze lezy to sam nie wiem ale nie wiele wiecdej o ile cos wiecej. na ps2 mialem sporo i sporo gralem a ps3 prawie nie uzywane. konsola, gry i pady orginalne zakupione jako nowe w media markcie w pazdzierniku 2009 zaraz po premierze fify 2010
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ogólnie mało grałem na ps3, a jak juz wyzej pisalem od grudnia leży w szufladzie nie używana w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
witam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium