SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144722

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
tanie jest korkowane plastikowym korkiem, do którego nie potrzeba korkociągu, a nóż, zęby bądź poprostu dłoń

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
co ty mozesz wiedziec o tanich winach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie ma tam któryś czasem blisko do Słupska albo Torunia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
juz po 1 a ja jeszcze musze szame na dzisiaj zobic, nie mowiac juz ze o 6:30 wstaje do dzisiaj Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
apropo dzis to pierwszy

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Siemka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Crazy_Thug
to daleko nie wyjezdzasz. myslalem ze moze anglia albo tamte strony

jak bym miał cos nagrane to spoko ale tak to w ciemno mi się nie widzi tak jechać :) a co do smoka to nie dzięki wolał bym jego sprzątnąć pewnie jest z mosiądzu, a na hucie dobrze stoi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nikt normalny by tego nie kupil ja wlasnie tez chetnie bym wyjechal ale jak bym mial cos nagrane. w sumie nic mnie tu nie trzyma jedynie czego zal to roboty bo wiem ze przy ewentualnym powrocie drugi raz takiej nie znajde. moze nie placa kokosów ale na caloksztalt nie moge narzekać.

no to 33333333333333333. to ktory wybiera sie do Torunia na pierniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Zgadza się, mnie tam znowu robota nie trzyma bo dość ze slaba kasa mało spie to jeszcze mnie lubia wk***ic nie raz ostro. :) A co to za okazja z tymi piernikami szczerze tam jeszcze nie byłem i nie jadłem. Jedyne pierniki to z biedronki chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to wez pojedz, skosztujesz slawnych torunskich piernikow a przy okazji obadasz mi e46 ktora stoi pod toruniem 3l, 231 koni, napęd na 4 koła
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium