SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144702

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w skrocie chodzi o to, ze jezeli ma sie wolny prawy pas to sie jedzie prawym, dodatkowo brat opisal na wlasnym przykladzie
ładnie Legia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
w skrócie żaden z tych pkt nie mowi o tym. a co Sasiad mowil to jest logiczne tyle ze u nas az tak tego nie przestrzegaja

co do meczu to liczylem na 0:3. pierwsza polowe przespali i strasznie sie ich bali moglo byc nawet 2-3:0 dobrze ze skonczylo sie 1:0. druga polowe zagrali co swoje i wyniesli 1:3. moglo byc wiecej ale nie potrafili wykonczyc i za bardzo napalali sie na bramki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
pierwszy z dzisiaj. ide spac. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
tak myslalem ze tak sie skonczy. a wiec oficjalnie: ostatni z wczoraj, pierwszy z dzisiaj i pierwszy z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Elo, miałem sie wpisać przed Tobą CT, ale czytałem zaległości i widze ze mnie wyprzedziłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Wiec 2. Do roboty tak mi sie nie chce chdozic ze ja p******e czas mysleć czyms innym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
bylem swiadkiem wj**ania mandatu typowi za blokowanie lewego pasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
dobra dobra, jak by babcia miala wąsy to by byla dziadkiem

na urlopie byles ze nic nie pisales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
HeHe, miałem troche urlopu weselse siostry kumpel tez miał wolne i tak sie zgrało ze na kompie w ogole nie siedziałem :D Widziałem ze Ty tez ostatnio miałeś wesele wszyscy sie bawia a mowia ze kryzys jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
bykow-dlugoleka
w polsce obowiazuje ruch prawostronny
kiedy tylko masz okazje trzymasz sie prawego pasa, chyba, ze za chwile robi sie zanikajacy albo masz pas kierunkowy
nie mozesz blokowac lewego pasa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium