SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144752

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
eheheh, jak ten ofleś sie nazywal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
kamil_0590
hehe spoko, tak jedziemy o 3:40 dziś w nocy a kumepl był mowi ze nie ma co rezerwować domków pokoi wolnych jest od ch**a wiec luz :)


dokladnie. chociaz wy to macie blisko ja musz pol polski przejechac to wole zarezerwowac w zeszlym roku nad morze lecielismy i kolega jeszcze chcial pojechac na 4dni a nie mial nic zarezerwowane. dojechalismy na miejsce i nie wiem czy 10min zajeło nam znalezienie mu kwatery. fakt ze w 2 miejscach nic nie mieli ale w 3 sie udalo. lokalizacja zaj**ista bo moze 200m od nas, sklep mial jeden na swoim podwroku a drugi po drugiej stronie ulicy

CBS ale Tobie chodzi o tego co cie zbanowal czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
dokladnie, haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
CT fakt masz kwałek ja 2 h autokarem za 10-20 zl bilet bo pkp już cos szaleją z cenami 40 w jedna :D my zaczynamy u kumpla od 2 potem krk> zakopane > kasprowy i sobota koło 15 szukamy jakiegoś noclegu i idziemy na domek bawic się dalej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
sobota o 15!!!!!!????? w zeszlym roku wyjechalem z domu o 5. w jastrzebiej górze byłem ok 10 a pokoj od 14. ide do wlasciciela a on mowi ze wieczorem spiszemy umowe itd, ja mowie ok. zgodnie z tradycja poszlismy w teren rozejrzec sie gdzie co jest, poszukac sklepow itd. wrocilismy przed 13 ide do niego i mowie: dawaj spiszemy teraz umowe bo wieczora to ja moge niedoczekac akurat skonczyli pokoj sprzatac to sie od razu wj**alismy, rozpakowalismy i dalej w tango

CBS ten gostek to Tomasz1405
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
wjezdzac na inse czy nie, o to jest pytanie
pomocy, bo nie moge sie zdecydowac, heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
nom oczywiście jeśli dotrzymamy do 15 :D jak nie to dużo wcześniej będziemy gdzies wbijac bo doby wlasnie od 15 mniej więcej się zaczynaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
komu w droge temu czas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
Pewnie już nie zagladne do pon panowie miłego weekendu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
CBS jak nie jak tak. co bedziesz sobie żałował

kamil doby niby od 15 ale jak ktoś ma wolny pokoj to spokojnie da rade wczesniej. ja akurat mialem w drugą stronę przy wyjeżdzaniu z zakopca. doba konczyla sie o 11 a busa mialem chyba 15:45 to babka pozwolila nam dluzej zostac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium