SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nikt nie zakłada to mi ten zaszczyt przypada! Małopolska spammmm !!!

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144632

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
obejrzałem tera se ten filmik z linku od CT jak będe miał czas to i inne pooglądam bo zapowiadają sie fajnie, ładnie typ zaapie*dalał, ale czasami to trochu przeginał.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 394 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4804
:D Siemaneczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
siema z rana.

Sasiad ale tylko czasami

moj najlepszy fon jaki mialem to 3210. k***a gralem tym w domu zamiast pilki, kopalem, walilem o sciany, meble a i tak j**aniec dzialal a trzeba wspomniec ze dostalem ją jak juz miala 3 lata i wczesniej tez rozne rzeczy przezyla

no to mamy srode. jeszcze troche i weekend. co do prezentu to kupilem kwiatka, czekolade i zaklepalem hotel w sopocie na weekend. niby nic wielkiego ale wiedzialem ze bedzie sie cieszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee z tym Sopotem to już kozak sprawa:) elo wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
elo

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
no ładnie, ja też myslalem o prezencie bo właśnie 18 skonczyla, ale skonczyla też ze mna
ide sie zrobic bo nie chce mi sie myslec

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jeden problem z glowy dobrze ze nie kupiles. mialem kolege ktory oswiadczyl sie dziewczynie i kupil jej pierdcionek za prawie 10tys, dal jej a jakis czas pozniej ona go zostawila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
nie oddała pierścionka?
ale szmata

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
podobno chciala ale tamten powiedzial zeby sobie w dupe wsadzila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duma wzięła górę haha ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sztuki walki tanie w Krakowie.

Następny temat

GLADIATOR VS ENERGYM CZYŻYNY

WHEY premium