SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikołaj Ludwin: Przygotowania do MPJ 2015 jesień

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
to był błonnik w zastrzykach

no muszę kupić jakieś nowe paski może ktoś coś poleca ? Może haki treningowe ? Co lepsze ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29680 Napisanych postów 63041 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902999
wg mnie paski zdecydowanie lepsze.ale tych z treka bym unikal sztywne strasznie i jakies nie wygodne.poszukaj innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Dla mnie z Treca są ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
Dla mnie tez z treca, tanie, solidne, twoje musialy byc dosc slabe jak na 120 juz sie zerwaly, a mialbym pytanie jaki masz rozklad treningow w tygodniu? partie trenujesz co? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Dzięki Panowie za opinie, Trecowskie do mnie nie przemawiają, ale chyba pozostanę przy Power-system. Służyły mi 2 lata, a koszt niewielki, więc myślę, że warto postawić na nie ponownie. Myślałem o hakach, ale to już nieco większy wydatek, ktoś ma z tym doświadczenie? Raz miałem przyjemność korzystać z nich na treningu to byłem miło zaskoczony.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj 27.06 mały przegląd formy, delikatnie już podlało, ale usprawiedliwienie moje to końcówka masy Tył sylwetki chyba najbardziej podlany. Artur i Sylwia słusznie zauważyli, że tam mam tendencje do trzymania największej ilości wody/smalcu. Blady jestem jak papier, ale muszę unikać na tą chwilę słońca i solarium - to zalecenia mojego lekarza. Problemy z bronzerem i przebarwienia na skórze w sezonie wiosennym miały swoje "głębsze dno", ale obecnie leczę skórę i już za kilka dni myślę, że wszystko wróci do normy.












Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Haki fajna sprawa, ale one to już raczej do maxów by były. A tak do ciężkich serii, ale nie maxymalnych raczej paski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Mikołaj - jesteś w tej chwili poza moją żoną najlepszym podopiecznym jakiego mam.
Najpierw pochwały: najlepiej prowadzony dziennik, nie marudzisz i nie dyskutujesz, uczysz się cierpliwości któej mnie natomiast nauczyła żona Sylwia. Gdybyś był trochę starszy powiedziałbym że jesteś człowiek instytucja wiem jednak że w Twoim wieku przedsięwzięć jest równie dużo. Pracujesz ,uczysz się, trenujesz i dajesz radę - bez wymówek.
Jeśli chodzi o wagę na koniec masy przy tej formie jaką prezentujesz rokuje to spokojną redukcję i dużą jakość na scenie.
Estetyka to już kwestia czasu ale z tego co piszesz jest na dobrej drodze.
Jedyne co mogę poradzić przy tym co masz teraz na głowie to żebyś znalazł jak najwięcej czasu na odpoczynek i regenerację
Mamy swój cel na MPJiW i musimy dopiąć swego!!!!!!!!!!!!!!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Mikołaj, masz rewelacyjnego trenera, który naprawdę bardzo Cię wspiera i kibicuje Ci bardzo mocno. Witać ile pracy i poświęcenia wkładasz w dążeniu do celu. Nagroda już jest prawie na wyciągnięcie ręki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21601 Napisanych postów 30832 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870958
Niby masa, smalcu wpadło, ale proporcje dalej zachowane, i sylwetka bardzo "klasycznie" ciągle się prezentuje U mnie niestety tego nie ma - smalec odkłada się głównie na bebzonie, i szybko z estetycznej sylwetki robi się klockowata, niekształtna kupa mięśni, smalcu i wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
JW Proporcje mega :) Nogi poszły ładnie, plecy szerokie

a ty Przemo możesz być wzorem jeśli chodzi o poziom BF na masie więc nie pitol :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasi reprezentanci na Debiuty 2015 Gdańsk

Następny temat

Opalanie przed zawodami

WHEY premium