SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Haki treningowe czy paski?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Mam pytanie - co jest lepsze, haki treningowe czy paski? Wiem, że oba są nie do końca zalecane, ale ćwiczenia na drążku i MC to dla mnie męka... bo palce męczą się szybciej niż trenowane partie W MC może się to skończyć bardzo nieprzyjemnie bo bardziej skupiam się na utrzymaniu tego cholerstwa w palcach niż na technice. Jak na ironię wszyscy mówią mi że palce mam silne jak jasna cholera - może i racja ale równie szybko się męczą przez co te ćwiczenia sprawiają mi problem. Wiem, że osłabia to przedramiona, ale co mam zrobić?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3345
Ja stosuje haki. kiedys mialem paski ale denerwowało mnie ciagle wiazanie na gryfie. Haki sa naprawde super ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4602
hee ja rowniez mam ten sam problem bo mam dlonie wielkosci kobiecych
i nonstop mi wypada sztanga, do tego od mocnego scisku puchna mi przedramiona jka cholera
w przypadku MC troche pomogl mi uchwyt hakowy
ale powyzej 100kg juz sila rzeczy nic nie pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
No dokładnie, mam dosyć długawe palce(wbrew pozorom w krótkich jest łatwiej utrzymać bo grubsze i inaczej się ciężar rozkłada) i mimo, że siłę uścisku przedramienia mam naprawdę dużą to szybko mi się pompuje(ostatnio po MC czułem się jak po kilku seriach na przedramiona) i nie mogę utrzymać sztangi. Przy podciąganiu podobnie - skupiam się na tym, żeby nie ześlizgnąć się z drążka(bo ma spad jakieś 15 stopni) a nie na tym, żeby odpowiednio się podciągnąć.

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2008-10-23 18:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
dlaczego powyżej 100kg siłą rzeczy nic nie pomaga? Tzn. że haki mi się nie przydadzą? Bo właśnie powyżej 100 w MC pod koniec serii już sztangi nie mogę utrzymać... ratunek widzę właśne w hakach. Więc jak to z tym jest?

Druga sprawa: jakie haki wziaść?
te:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Haki_treningowe_STRONG_HOOKS-opis2490.html

czy te:
https://sklep.sfd.pl/Power_System_Haki_ciężarowe-opis1192.html

te Olimpowskie wydają mi się bardziej komfortowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
te olimpa to takie samo gowno jak i treca, proponuje te drugie, a jeszcze lepiej mad maxa sobie kup i bedziesz mial spokoj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
mam rękawice mad-max'a są w miarę, ale pomyślałem że te olimpa paski będą wygodniejsze. Używałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6694
Ja mam paski z Treca ale moim zdaniem nie ma znaczenia jaka firma, tylko umiejętność zawiązania się liczy.
Nie lubię ich używać, ale często mam palce powybijane i sytuacja mnie do nich zmusza.

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
ja pisałem o hakach, nie paskach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
przepraszam, mój błąd - mnie też chodziło o haki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
przyjrzyj sie prosze ja Ciebie na sposob zapiecia hakow olimpa/treca. Hak uklada sie w tej samej pozycji co zamknieta dlon a nie przeciwnej co uniemozliwia Ci zacisniecie dloni i ogranicza jaki kolwiek chwyt. Dla mnie to chu***a straszna oddałem je nastepnego dnia i wziołem właśnie mad maxa g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ktoś robil ten plan!!!!!!!!!!

Następny temat

Cukrzyca-Pomocy!

WHEY premium