SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikołaj Ludwin: Przygotowania do MPJ 2015 jesień

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam inne pytanko Miki nie wolisz robiac fbw zaczynac od gornych parti a na sam koniec nogi? Bo podobno przepompowac krew w dol jest latwiej :D

Forma niezla sie trzyma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Prz1993 - brzuch jak widać na fotkach w zależności od światła różnie się prezentuje , ale na żywo lepiej to wygląda i jestem póki co zadowolony. Szczerze myślałem, że szybciej mnie zaleje po zawodach, ale jakoś ten poziom staram się utrzymać, żeby wstydu nie było

Shitman - zaczynam trening od najcięższych partii, które teoretycznie angażują więcej energii ale tak na prawdę w tym okresie nie ma to dla mnie znaczenia, przychodzę i robię co chcę pompa jest fajna mimo tego, że robię 1 ćwiczenie na daną partię, więc nie mogę narzekać.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Na jesień będą prążki wszędzie.nogi 10 % lepsze a góra 25%.I to jest cel by nie było złudzeń .Wiaderko i mopa już kupiłem.Reszta w Twoich rekach arnold69.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Artur Ś.
Na jesień będą prążki wszędzie.nogi 10 % lepsze a góra 25%.I to jest cel by nie było złudzeń .Wiaderko i mopa już kupiłem.Reszta w Twoich rekach arnold69.


Postaram się dać z siebie 105%, niedługo ruszamy z kopyta, mój organizm prosi się już o rozbudowę ale to dobrze, głód poważnego treningu i jedzenia musi być.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Święta, święta i po świętach

Święta to czas odpoczynku, spędzam go zawsze z rodziną. Pierwszy dzień świąt to była dieta typowo "świąteczna" czyli dużo i niezdrowo i nie będę tego ukrywał, ale jest taki okres że mogę sobie pozwolić Boże narodzenie w 2014 było z kurą i ryżem, więc teraz nieco podjadłem.

Dzisiaj czyli drugi dzień świąt, obudził się głód treningu, więc nie czekałem....

06.04.2015 - świąteczna pompa

1a. Uginanie nóg leżąc 4s x 15p

1b. Hack-siady na maszynie 4s x 10-15p

2. Wyciskanie hantli na skosie górnym 4s x 10-12p

3. Ściąganie drążka do karku szeroki chwyt 4s x 12-15p

4. Wyciskanie sztangi na suwnicy smitha siedząc 4s x 10-12p

5. Uginanie przedramion z górnego wyciągu "do ucha" jednorącz 3s x 15p

6. Prostowanie przedramion górny wyciąg, chwyt typu "v" 3s x 15-20p

+brzuch
+30min aero na czczo

Komentarz do treningu

Fajny luźny trening. Staram się nie doprowadzać w seriach roboczych do upadku mięśniowego. Kolana coraz mniej pobolewają, ale to powolny proces regeneracji... ważne, że jest nieco lepiej. Okres budowania masy zaczynam za 2 tygodnie i mam nadzieję, że stawy i ścięgna będą gotowe na poważny trening, bo na razie naprawdę daję im luz.

dieta

są święta, co ja będę się rozpisywał

Tutaj Flexit który zaczynam stosować, już po kilku dniach czuję różnicę. Co prawda na masie, nie potrzebuję mega dużych obciążeń żeby rozwijać poszczególne partie mięśniowe, trenuję jak kulturysta a nie siłacz i staram się minimalizować ryzyko kontuzji.

Obok puchy możecie zobaczyć nową zabawkę, którą będę miał przyjemność przetestować dzięki uprzejmości znajomego zawodnika z siłowni na której trenuję za co bardzo dziękuje. To również moja pierwsza styczność z tego typu sprzętem, więc bardzo mnie ciekawi jakie odczucia/wrażenia będą przy użyciu takich bandaży treningowych do kolan.

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ja stosuje na stawy suple dla koni wyścigowych. Serdeczne polecam. Wychodzi o wiele taniej. Do wyhaczenia na allegro.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Seryjnie. Devils Flex Liquid mam obecnie. 900 ml kosztuje 130 zł. Dawka dla konia 600kg 30ml. Ja biore 10ml dziennie. 3 mesiące suplementacji, a przy składzie wszystkie suple na stawy się chowają. Obrzydliwe w smaku jedynie, ale jak rozpuścisz w soku, to ujdzie wypić.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Przecież większość zawodników sportów siłowych używa supli dla koni - są silniejsze. Mało który tylko oficjalnie napisze.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasi reprezentanci na Debiuty 2015 Gdańsk

Następny temat

Opalanie przed zawodami

WHEY premium