SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikołaj Ludwin: Przygotowania do MPJ 2015 jesień

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Nie no właśnie jelitówkę udawało mi się zawsze ominąć, albo ona omijała mnie myślę, że z tym problemu nie będzie. Jeśli chodzi i probiotyki to korzystam z Puritan's Pride i sprawdzają się bardzo dobrze

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam ponownie !

03.08. 2015 - łapki

1. Uginanie przedramion górny wyciąg do ucha 3-4s x 10-15p + na końcu drop

2. Uginanie przedramion na modlitewniku, maszynka 3s x 8-15p - serie regresyjne

3. Naprzemianstronne uginanie przedramion z supinacją nadgarstków 3s x 12p

4. Francuz na poziomej 3-4s x 10-15p

5. Prostowanie przedramienia z hantlem, w oparciu o ławeczkę poziomą 3s x 10-12p

6. Prostowanie przedramion, podchwyt górny wyciąg 3s x 15-20p

+brzuch
+40min aero na czczo

Komentarz do treningu

Tego dnia byłem nieco przemęczony. Postanowiłem zaaplikować stack przedtreningowy (termogenik + przedtreningówka). Wydaje mi się, że mnie trochę za mocno pobudziło bo miałem problemy ze skupieniem i prowadzeniem auta w drodze na siłownię ale na siłce wjechała rozgrzewka i to dziwne uczucie minęło solidny trening mimo, że to już 5ty z rzędu. Dziś już odpoczywam

Dieta

standard, bez zmian.

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Witam ponownie !

05.08 - czwórki, łydka

1. Prostowanie nóg siedząc 5s x 15-20p

2. Przysiad tylni
100kg x 15
140kg x 12
160kg x 10
100kg x 19

3. Przysiad na hack-maszynie, odwrotnie 3s x 12-15p

4. Wykroki na suwnicy smith'a 4s x 10p na nogę

5. Wspięcia na maszynie do wypychania nóg, metoda częściowego wypoczynku (zrobiłem 2 serie które trwały osobno po koło 3-5 minut zakwas trzyma 4-5 dni później )

Komentarz do treningu

Upalny dzień nie sprzyja katowaniu nóg, były momenty kiedy nie mogłem powietrza zaciągnąć, no ale chuy, trzeba pokazać klasę a nie patyki, więc BEZ WYMÓWEK

Ogólnie po takich treningach nogi dochodzą do siebie około 4-5 dni. Przez liczną ilość aerobów regeneracja jest jeszcze nieco utrudniona, więc jestem już na etapie gdzie po prostu trzeba przyzwyczaić się do bólu nóg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06.08 - klatka piersiowa, sagan

1. Bramka 4-5s x 12-20p

2. Wyciskanie na maszynie Waldiego 2s rozgrzewkowe + 1 MEGAseria (filmik)




3. Wyciskanie na poziomej
60kg x 10
80kg x 10
80kg x 9
60kg x 15
40kg x 20

4a. Przenoszenie hantelka 3s x 10p

4b. Butterfly 3s x 12-15p

+brzuch
+40min aero na czczo

Komentarz do treningu

Tutaj trening zainspirowany Radkiem Słodkiewiczem fajna metoda, ale źle troszkę dobrałem ciężar i pomyliłem się trochę w trakcie serii bo brakowało jeszcze jednego rest-pause, ale chuy tam

Szybkie foto:


Ogólnie

Waga -600g względem niedzieli, także cały czas do przodu. Obecnie 96,9kg na czczo. Myślę, że w okolicy weekendu trzeba będzie nieco przyciąć, ale na razie nie ma co świrować, bo idzie im więcej kcal tym lepiej




Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-08-07 10:56:10

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest juz bdb, wode tylko zrzucic i mozesz startowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
ale ja nie chce w sumo startować tylko w kulturystyce

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miki klatka wygląda dużo lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Dzięki Syla niebawem zobaczycie na żywo jak to wygląda, bo fotki to można sobie o dvpe rozbić sami wiecie jak to jest

Szybkie info: Cały czas jestem w kontakcie telefoniczno-facebookowym z Arturem i dużo mi pomaga. Był mały zastój, ale szybka korekta w diecie i treningu zaowocowała postępem. Obecnie pojawiają się detale sylwetki, ale straciłem na "nabiciu", widzę, że już leci mi z barków, nie są tak kuliste jak na masie mimo wszystko porównując moją poprzednia redukcję jestem na etapie na jakim byłem wtedy gdy miałem 6 tygodni do zawodów obecnie mam 9 tygodni - bardzo mnie to cieszy tym bardziej, że jestem jeszcze pare kg cięższy niż wtedy na tym etapie. Oczywiście do formy startowej jeszcze kupa roboty, poza tym teraz celuję w dużo lepszą formę. Zobaczymy za 9 tygodni co uda mi się wyrzeźbić

pozdro

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Czyli reasumując można powiedzieć, że źle nie jest. Trochę spadło, ale w porównaniu z poprzednią redukcją jesteś do przodu. Będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2979
Dobrze jest dziku!!! CIŚNIJ DALEJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Sevenload92 - to fakt, źle nie jest ale zawsze może być lepiej haha sylwetka cały czas się zmienia na +, więc to jest najważniejsze. Cały czas relacjonuję Arturowi to, co widzę i na podstawie tego podejmujemy decyzje. Ostatnio był zastój wagowy (sylwetka jednak cały czas się poprawiała) i wprowadziliśmy zmiany w diecie, ale o tym zaraz. Fajnie by było z Arturem się widywać co tydzień, ale wiadomo, że nie mam takiej możliwości, więc muszę trochę polegać na własnym instynkcie. Mimo wszystko czuję super wsparcie ze Śremu mimo odległości

lipsky17 - cisnę cały czas, inaczej nie byłbym sobą na fb Ci tam naskrobałem szczegóły

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio trochę zaniedbałem mój skromny dzienniczek, zabrakło mi motywacji i czasu by było tutaj kolorowo i solidnie, a szybkie i suche wpiski raczej Was nie interesują, więc wolałem nie pisać nic. Mimo wszystko cały czas brnę do przodu, w międzyczasie był kolejny zastój wagi, mimo że forma się poprawiała... postanowiliśmy przyciąć węgle na 6 dni o połowę i zobaczymy ile wody zjedzie w środę, kiedy będę na konsultacjach u Artura.

Dziś jest 4 dzień niskich węgli i jestem coraz bardziej suchy ale i płaski - czyli wszystko zgodnie z planem. Niestety samopoczucie i energia też spada, na początku było najgorzej, bo kręciło mi się w głowie, miałem mroczki przed oczami i nie mogłem się skupić - ale forma idzie to można się pomęczyć Waga przed wejściem na rotacje była około 97kg na czczo. W środę robię przegląd i będzie wszystko czarne na białym, bo póki co współpracujemy z Arturem bardzo instynktownie, ale uważam, że idziemy w dobrym kierunku.

Cóż mogę więcej napisać... treningi dopięte na 100%, miska też. Wprowadziłem natomiast małe zmiany w treningu cardio. Rozdzieliłem sobie 50min na 2 sesje, na czczo i wieczorem (lub w dzień treningowy po treningu). Czasem robię całe 50minut bezpośrednio po treningu poprzedzone solidną porcją aminokwasów. Dużo lepiej się czuję w ciągu dnia jeśli rano zrobię zaledwie 25min aerobów. Przy 50minutach chodzę jak trup cały dzień

No i fotki sprzed kilku dni, jeszcze na pełnych węglach, więc cały czas przymglony. Obecnie już wyglądam nieco inaczej.










Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-08-17 14:03:28

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2015-08-17 14:08:54

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasi reprezentanci na Debiuty 2015 Gdańsk

Następny temat

Opalanie przed zawodami

WHEY premium