SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski- Trec Team

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Wiem że to mało sportowe ale ciekaw jestem czy dałoby się to podreperować olejem albo jakos operacyjnie. Szkoda takiego zawodnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Dieta bardzo okrojona z weglowodanów ale kaloryczność wyrównana tłuszczem. Jem tak od soboty więc dziś mija 3 dzień. Treningi bardzo intensywne z liczbą powtórzeń 12-15 w serii. Jutro rano ostatnie nogi zaraz po śniadaniu a po południu plecy i barki, będzie to jedyny dzień kiedy żródłami węglowodanów będą warzywa. Dotarła do mnie paczka ze "wspomaganiem" czyli suplementami firmy TREC NUTRITION!!!

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
dzieki Michal za odpowiedz na moje pytanie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
everlast22 odpowiem ci tak, robie to dla siebie i tylko i wyłaącznie dla swojej satysfakcji, ze ktoś z taka wada moze zajmowac miesjsca na podium. przypomne ci ze startowałęm w MP federacji IFBB i dwa razy byłem srebrnym medalista, wygrałem tez zawody w słupsku, strzegomiu, debiuty, wiec chyba nie jestem taki najgorszy.... mnie słowa krytyki nie zniechęcają !!! w kazdym filmie powtarzam , ze mam lustro w domu i widzę moją klatke codziennie. uwazam , ze robie postępy a kulturystykę kocham i dlaczego mam z niej rezygnować? bo są osoby którym nie podoba się moja sylwetka? ja nie lubie "polsatu " i dlatego oglądam "tvn"

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
zle mnie Michal zrozumiales..nie mialem na celu Cie zniechecic tylko po prostu chcialem zadac Ci pytanie ktore mnie ciekawilo..Twoja sylwetka poza klatka mi sie podoba..szczerze mowiac spodziewalem sie takiej odpowiedzi z Twojej strony..zycze sukcesu mr Universum:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
Michał Powodzenia na Mr.Universe w najgorszym wypadku może być 1 miejsce. :)

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 168 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7305
Michał nie zwracaj uwagi na te dziwne uwagi na temat twojej klatki,ciekawe czy goście którzy to piszą są idealni? Sam mam ponad 2cm przerwę w klatcę ale kocham kulturystykę i rozumiem Ciebie . Najważniejsze że udaje Ci się poprawiać sylwetkę i z roku na rok jest widoczny postęp.Powodzenia na Mr Universum .Twój wierny FAN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Kazdy ma jakies mankamenty, ale to nie znaczy że trzeba rezygnować ze swoich marzeń. Sam mam problemy z klatka piersiową (krzywica),Ale ciągle ja zabudowuje i jest coraz lepiej.Może kiedyś i ja wystartuje Michał i będziemy rywalizować;)
Powodzenia!!!

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Jest czwartkowy poranek, wczoraj miałem ostatni trening przed Mr.Universe i ładowanie węglowodanów, ogólnie zjadłem 1500g ryżu , 500g płatków owsianych i 200g rodzynek. Dziś zjem w zależności jak będę się czuł i wyglądał ale pewnie około 1500g ryżu, bez ryżu i rodzynek. Teraz czeka mnie kilka godzin jazdy autem ...

zdjęcia robione 10 min temu




michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

X-HST - Moja kolejna modyfikacja HST - ZAPRASZAM

WHEY premium