SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski- Trec Team

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
molu86- bezpośrednio po siłowym daję suple z izolatem idę się kąpać i jem pełnowartościowy posiłek z białkiem i węglami, zawsze tak robię na kilka tygodni przed zawodami.

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Po bardzo mocnym wtorkowym treningu pleców , wczoraj przetrenowałem triceps z bicepsem i zrobiłęm w końcu wolne. Teraz kiedy zostało tak niewiele do zawodów życie nabrało jeszcze większego tempa i ciężko wygospodarować czas na na jakiś relaks. Poranne aeroby zaczynają sprawiać kłopot bo nie mogę się rano dobudzić a każda stracona minuta to przestawiony dzień Nie ukrywam , że stratowanie w sezonie jesiennym to dla mnie nowość zwłaszcza , że mam coś w sobie z "niedżwiedzia " i zapadam w zimowy sen.

TRENING PLECÓW:

-ściąganie uchwytu górnego wyciagu do klatki

-wiosłowanie gryfem w opadzie

-wiosłowanie sztangielką jednorącz

-ściaganie uchwytów maszyny hammer do bioder

-ciągi

-tył barków na maszynie pec dec

-szrugsy z hantlami



dieta i suplementacja dalej bez zmian czyli:

2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex, 4 caps clenburexin
30 min cardio bieżnia
po 2 miarki bcaa powder, 2miarki l-glutamine extreme
1-600g białek jaj, 150g płatków owsianych, 150g awokado, – jointXpack, vitalXpack, 2 g vit c strong
2,3-300g piersi z kurczaka, 75g ryżu ,50g orzechów
przed treningiem 15 g S.A.W. , 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex

trening

po treningu 40g białka z isolate 100, 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 2 g vit c strong
20 min póżniej 250g ryby, 75g ryżu
4,5-300g kurczaka, 75g ryżu, 25g oleju lnianego
30 min cardio
6-300g steka, 80g masłą orzechowego , 2 miarki l-glutamine extreme



jedynie dziś w dzień wolny od treningu zmniejszyłem ilość węglowodanów o 60g , obciąłem je z posiłku 5 ale dałem 300g fasoli szparagowej , którą uwielbiam.

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
Michał muszę Ci powiedzieć, że kiedyś nie byłem zwolennikiem Twojej sylwetki ale widząc, jaki progres zrobiłeś przez te kilka lat i z jakim uporem trwasz w tym trudnym-kulturystycznym świecie zmieniłem swój względem Ciebie stosunek o 180 stopni. może dlatego, że większym szacunkiem darzyłem zawsze jeśli chodzi o ten sport tych, którzy mają trudniej i dużo ciężej przychodzi im przemiana sylwetki. tych, którzy nie są genetycznymi mutantami od urodzenia. Ty i Słodek jesteście przykładem tego, że uporem i konsekwencją można zniwelować niedoskonałości sylwetki i wygrywać z tymi, którzy na starcie mieli łatwiej. tyraj, tyraj i jeszcze raz tyraj. zdrowia i sukcesów!!!

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 249
nie wszyscy maja z gorki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Po sobotnim bardzo ciężkim treningu nóg niedzielę spędziłem relaksowo we Władysławowie gdzie udałem się z moją rodzinką na weekend do spa Velaves. Korzystaliśmy tam z sauny, basenów i masaży. Mieliśmy pokój z widokiem na morze a w bufecie serwowali również dietetyczne jedzenie solę z grilla i ryż basmatti. W niedzielę rano pani na kuchni zrobiła mi jajecznicę z 20 białek więc nie miałem stresu że będą jakieś odstępstwa od diety. Po śniadaniu zrobiłęm zaplanowany trening cardio i resztę dnia odpoczywałem. Od dziś zmieniam trening aerobowy , będę teraz robił jedna sesje ponieważ mam dużo zajęć w klubie i nie wyrabiam się czasowo. Obcinam również trochę węglowodany ale bez dodawania tłuszczu czyli lekko kaloryczność idzie w dół.

teraz wygląda to tak


2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex, 4 caps clenburexin
60 min cardio bieżnia
po 2 miarki bcaa powder, 2miarki l-glutamine extreme
1-600g białek jaj, 150g płatków owsianych, 150g awokado, – jointXpack, vitalXpack, 2 g vit c strong
2,3-300g piersi z kurczaka, 75g ryżu ,50g orzechów
przed treningiem 15 g S.A.W. , 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex

trening

po treningu 40g białka z isolate 100, 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 2 g vit c strong
20 min póżniej 250g ryby, 75g ryżu
4,5-300g kurczaka, 50g ryżu, 25g oleju lnianego
6-300g steka, 80g masłą orzechowego , 2 miarki l-glutamine extreme


ostatni sobotni trening nóg:


-wyprosty

-przysiady na hak maszynie

-wypychanie jednonóż na suwnicy

-przysiady na hammerze

-wykroki chodzone

-uginanie leząc

-uginanie siedząc






Zmieniony przez - michok13 w dniu 2011-10-10 10:00:02

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
Michał, powiedz jakich argumentów użyłeś aby Pani z kuchni zrobiła Ci taką jajecznice? :D:D
pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Ciężko jest się przestawić na 60 min aeroby rano ale daję radę. Wczoraj na treningu znowu poczułem bark czyżby to oznaczało , że blokada tak krótko działa? Nie jestem pocieszony ale zobaczymy jak będzie dalej. Lekarz mnie ostrzegał , że jeśli stan zapalny jest mocny to ból wróci szybko i to jest tylko dorażna pomoc do zawodów. Klatke zrobiłem planowo wszystkie ćwiczenia i na koniec triceps.

trening:

-wyciskanie na hammerze skos w górę

-rozpietki skos w górę

-wyciskanie głową w dół gryfem (opuszczałem go do szyi)

-przenoszenie hantla za głowę w super serii z krzyżowaniem linek



-prostowanie ramion z drążkiem prostym

-francuskie uginanie siedząc gryf łąmany

-prostowanie jednorącz linką

dieta :


2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex, 4 caps clenburexin
60 min cardio bieżnia
po 2 miarki bcaa powder, 2miarki l-glutamine extreme
1-600g białek jaj, 150g płatków owsianych, 150g awokado, - jointXpack, vitalXpack, 2 g vit c strong
2,3-300g piersi z kurczaka, 75g ryżu ,50g orzechów
przed treningiem 15 g S.A.W. , 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex

trening

po treningu 40g białka z isolate 100, 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 2 g vit c strong po kąpieli -

250g tilapii , 75g ryżu
4,5-300g kurczaka, 50g ryżu, 25g oleju lnianego
6-350g tilapii, 80g masłą orzechowego , 2 miarki l-glutamine extreme



michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
kenzoo- powiem szczerze,że ja nie mam problemów aby gdziekolwiek zrobili mi jedzenie, nawet jak jechałem do luksemburga na MŚ to w przydrożnym hotelu w niemczech też mi zrobili taka jajeczniece, wystarczy ładnie poprosić

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1675
Michal,pamietam twoje pierwsze zawody w Rypinie.Byles szczuplak,a teraz jestes kon.Zobacz jaki progres zrobiłes!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473


Dziś jest 13 i muszę powiedzieć , że był to całkiem udany "trzynasty" , zrobiłem dobry trening i przywieżli mi sprzęt na siłownię na który czekałem bardzo długo. Teraz mam już wszystko co potrzeba i mogę atakować mięśnie pod różnymi kątami i na różnych maszynach. Martwi mnie tylko ból barku , jak dobrze się rozgrzeję i wezmę S.A.W to mogę trenować i nie myślę o bólu ale póżniej jest bardzo słabo a najgorzej w nocy. Zobaczymy jak będzie jutro bo trenuję właśnie barki. Wczoraj byłem u Radka aby ocenił moją formę i wprowadziliśmy parę zmian ale o tym napisze za parę dni bo muszę zobaczyć jak to wyszło.



Zmieniony przez - michok13 w dniu 2011-10-14 09:47:49

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

X-HST - Moja kolejna modyfikacja HST - ZAPRASZAM

WHEY premium