SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski- Trec Team

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3889
wlasnie mialem napisac jak tam forma , trzymam kciuki i do przodu kiedys rozmawialismy na privach sporo temu bedzie za 2 lata tez mocno zmieniles moje nastawienie do weglowodanow co dala mi bardzo wymierne efekty , pozdrawiam i do przoduuuuuu !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
cyborg69, l-carnityna nie jest substancją energetyzująca tylko ułatwia uwalnianie kwasów tłuszczowych do krwiobiegu nasilając jej wykorzystanie w celach energetycznych a to dwie różne rzeczy jeśli chodzi o EAA to jeśli dieta jest dopięta to nie uważam aby suplementacja EAA była konieczna natomiast bcaa to zupełnie inna sprawa i za tymi antykatabolikami jestem jak najbardziej ZA!!!

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
vesper28, dziekuję bardzo..., i polecam się na przyszłość

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7330
Śniadanie robisz w postaci jakiegoś omleta ? Bo ciekaw jestem jak można jeść tyle płatków

asd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
hej michal. mam pytanie kupilam sobie blonnik Fibre Psyllium Husk jak to stosowac, jaka dawka dziennie aby nie przesadzic. dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
mam nadzieje ze kobiety sa mile widziane na tym forum haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
pincold, robie różnie albo omleta i wszystko mieszam razem albo osobno białka a płatki zalewam wrzatkiem dodaje do nich cynamon, słodzik i kawę ropuszczalna

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
baskabaska, ten błonnik powinnaś stosować 5g czyli łyżeczke od herbaty przed śniadaniem i tyle samo przed kolacją

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
A czy 5 g bcaa + ok 3-3.5l-glutaminy wystarczy przed porannymi aerobami ?Czy lepiej zwiększyc do tych 10g bcaa ? Czy taką samą ilość bcaa spożywać przed porannymi aerobami i aerobami po treningu?

Mam jeszcze jedno pytanie do pana dotyczące l-karnityny , kiedy ją spożywać i w jakich ilościach ?

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
byłym za opcją 10g bcaa zwłaszcza ,że pory cardio o których piszesz są albo na czczo kiedy organizm jest w stanie katabolizmu nocnego przez długie nie dostarczanie składników odzywczych natomiast po treningu musi szybko zabezpieczyc mięśnie aby nie doszło do katabolizmu , co do l-carnityny to około 1 godziny przed ćwiczeniami w ilosci minimum 2000mg

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

X-HST - Moja kolejna modyfikacja HST - ZAPRASZAM

WHEY premium