SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski- Trec Team

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michał widze siłownia bardzo fajnie urządzona i dobry sprzet, mam nadzieje ze kiedys bedzie okazja przetestować

glosnik uwazaj zebys bana nie wyrwal za forum konkurencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
system treningowy 5x5 jest dobrą i sprawdzona metodą na uzyskanie i siły i masy, w tym artykule jest jednak coś czego nie rozumiem, dlaczego barki i nogi są razem?
lepiej zrób tak:
poniedziałek:klatka, biceps
wtorek; wolne
środa: nogi
czwartek: barki,triceps
piątek:wolne
sobota: plecy

Zmieniony przez - michok13 w dniu 2012-08-07 08:50:23

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Wczoraj razem z moim kolegą Markiem udaliśmy się do Poznania do Radka Słodkiewicza, aby ocenił nasze postępy. Podróż przebiegła szybko , a ja miałem okazję przetestowania "fajnego" auta Zanim jednak pojawiliśmy się na siłowni byliśmy w gabinecie "Kliniki Piękna" na ozonowaniu krwi. Jest to ostatnio dość popularny zabieg, a jakie przynosi efekty będziemy wiedzieli po całej kuracji. Doktor który robił zabieg udzielił nam informacji jak w chwilach wycięczenia i przemęczenia organizmu szybko postawić go na nogi. To bardzo cenne wiadomości zwłaszcza przed zawodami kiedy dieta jest na ujemnym bilansie kcal. Jutro kończę drugi tydzień budowania siły i od poniedziałku zaczynam budowanie nowej masy. Waga na dzień dzisiejszy to 118kg więc jest nad czym pracować

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4744
autko klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
To ja jeszcze pozwolę sobie na trzy pytania.
Panie Michale, czy według Pana system FBW jest dobry w celu budowania masy mięśniowej? Niedawno widziałem wypowiedź Pana Radka Słodkiewicza, że na tym cyklu nie da się zbudować takiej masy, jak na klasycznym splicie.Ja po przerwie wchodząc na plan FBW (same ciężkie boje, bez izolowanych ćwiczeń) czuję się dobrze.Jednak nie wiem czy po miesiącu, dwóch po prostu nie przejść na splita.Co Pan sądzi na ten temat?
Usłyszałem gdzieś, że sztanga prosta lepiej angażuje biceps, przy uginaniu ramion, niż sztanga łamana.Co sądzisz na tent temat?
I czy przerwa w nagrywaniu "zapytaj trenera" jest spowodowana brakiem czasu czy czymś innym? Będzie ta seria kontynuowana?
Pozdrawiam, życzę powodzenia!





Zmieniony przez - xxx88 w dniu 2012-08-11 22:28:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470194
Cześć Michał! zostawiłem wiadomość na facebooku;)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
FBW jest metodą która moze byc wykorzystywana przy budowaniu masy miesniowej lecz jej efekty nie będą takie jak przy tradycyjnym splicie treningowym, uwazam ze powinienes przejsc na split. FBW jest doskonały podczas budownia siły ktora póżniej można wykorzystać przy robieniu masy, a co do odcinków "zpytaj trenera" to dziś nakręciłem 6 odcinków...

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19853
Co to za model butów bo prezentuja sie zacnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Michał jakie masz plany startowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Wiosna 2013r i jesień 2013r, dopiero zaleczyłem kontuzje na tyle ,że mogę trochę ciężej trenować więć muszę to wykorzystać

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

X-HST - Moja kolejna modyfikacja HST - ZAPRASZAM

WHEY premium