SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski- Trec Team

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
o prosze na jaki dziennik sie natknelam :) HansaPark jest super! pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470083
Cześć Michał, widzę, że byłeś w trasie więc pewnie masz małe opóźnienia w mailach:) Pisałem w zeszłym tygodniu środa/czwartek wiadomość;) mam nadzieję, że gdzieś tam skrzyncze czeka;)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Właśnie wróciłem z treningu na którym razem z moim kolegą Maćkiem trenowaliśmy klatkę i barki. Na siłowni było bardzo gorąco ale daliśmy radę a cały trening trwał 60min.

Klatka:

-rozpiętki na skosie

-wyciskanie na maszynie smitha skośna ławka

-rozpietki głową w dół

-wyciskanie hantlami na płaskiej ławce

Barki:

-unoszenie ramion bokiem z linkami wyciągów dolnych

-przyciąganie hantli do brody

-wyciskanie hantlami

-unoszenie ramion przodem z drązkiem wyciągu dolnego leżac

po treningu tradycyjnie 100g ryżu i 60g białka z isoalte 100, 3 miarki bcaa powder, 3 miarki l-glutamine extreme

nastepnie 20 min cardio na rowerze , a teraz jem 300g steka z ryżem i sałatką warzywną

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Ale barki :O . Mimo że off sezon to i tak barki są kosmiczne

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
...szału nie ma! jem właśnie białka jaja w formie omleta z masłem jori 4 orzechy i zapijam caseine 100 wanilla

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
zaj**iście jest Michał! nawalony od stóp do głów ale pewnie dopiero się rozkręcasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Energy-club, tylko miejsce gdzie stoją stojaki z hantlami

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Po całym tygodniu ciężkich treningów przyszedł czas na weekendowy odpoczynek...., była plaża , steki, a także owocowe drinki w "Hainekenie" . Jutro rano po śniadaniu idę trenować klatkę i barki. Wprowadzam także modyfikacje w diecie tzn, obetnę trochę węgli na rzecz tłuszczu ponieważ przez najbliższe dwa tygodnie będę budował siłę a treningi mimo zakresu powtórzeń 6-8 będą krótkie i mniej objętościowe jak było do tej pory.Dlatego właśnie nie potrzebuję tak dużych ilości węgli jak do tej pory.

Sobotni trening pleców:

-ściąganie drążka górnego wyciągu do klatki chwyt szeroki

-ściąganie uchwytów górnego wyciągu do mostka

-wiosłowanie gryfem

-wyprosty na ławce rzymskiej

-ścąaganie uchwytów do brzucha siedząc

-tył barków na maszynie pec-dec

-szrugsy ma maszynie smitha

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

X-HST - Moja kolejna modyfikacja HST - ZAPRASZAM

WHEY premium