SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski- Trec Team

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Michok,wiem że wszystkiego się odechciewa jak wiesz,że nie możesz dać z siebie 100%.Ale musisz walczyć do końca.Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
blokady, to najgorsza rzecz jaka moze byc, do tego rzadko kiedy pomagaja, a jak nie pomoga to nie ma juz chyba nic innego jak o prostu przyzwyczaic sie do ich bolow i malej dyspozycyjnosci

trzymam kciuki aby kontuzje odeszly w sina dal
lapa do gory i trzymaj sie! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
każdy kto mnie zna wie , że ja nie odpuszczam ale teraz jest jakas masakra!!!

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Na tej 18 stronie to zdjecie na dole, co tam miales z klatka, jakas dziwna ?

Tatuaze musiales poprawiac uzupelniac czy sie dobrze rozciagnely ze skora ??

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Chwila wytchnienia dla górnej połowy ciała czyli ciężki trening nóg, który zrobiłem razem z moim kolegą Sebastianem.

Mimo potwornego bólu barku biodro wraca do normy bo dziś zrobiłęm pierwszy raz od bardzo długiego przysiady ze sztangą z przodu. Co prawda było to 3 ćwiczenie i ciężar dość śmieszny ale zawsze coś.

trening nóg:

-wyprosty

-wypychanie na suwnicy

-przysiady ze sztangą z przodu

-hak przysiady

-wypychanie jednonóż

-wyprosty systemem fst-7



Dieta:

2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex, 4 caps clenburexin
30min cardio bieżnia
po 2 miarki bcaa powder, 2miarki l-glutamine extreme
1-600g białek jaj, 200g płatków owsianych, 100g awokado, ? jointXpack, vitalXpack, 2 g vit c strong

2-300g wołowiny mielonej, 500g słodkich ziemniaków, 10g oleju lnianego
3-300g piersi z kurczaka, 125g ryżu , bez tłuszczy
przed treningiem 15 g S.A.W. , 3 miarki bcaa powder, 3 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex

trening-nogi bezpośrednio po 40g białka z isolite , 3 miarki bcaa powder, 3 miarki l-glutamine extreme,

20 min cardio na rowerze, 2 miarki bcaa pwder i 2 miarki l ? gultamine extreme

300g indyka , 150g ryżu
4,5-300g kurczaka, 100g ryżu, 10g oleju lnianego
6-600g białek jaj , 3 miarki l-glutamine extreme

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Weekend miałem dość pracowity i nie mogłem pojechać na Puchar Polski, ale los czasami płata różne figle . Oglądałem za to relację w internecie i muszę powiedzieć , że sędziowie mieli trudny orzech do zgryzienia , bo zawodnicy prezentowali wyrównany poziom. Uważam , że wszyscy zostali sprawiedliwie ocenieni. Ja do zawodów mam dwa tygodnie i potworną zagadkę co robić? Bark uniemożliwia mi treningi a do tego nie mogę pozować i to jest największy problem , bo jak startować jeśli nie można zaprezentować swojej sylwetki, z treningami cały czas kombinuję , wczoraj robiłem znowu biceps i triceps a dziś wolne poszły tylko przed śniadaniem aeroby na bieżni 30 min i 30 min wieczorem. Ściąłem kaloryczność diety o 30% na jeden dzień ale jutro wracam do normalnego spożycia kalorii i wyższej podaży węglowodanów. Tak jak pisałem wcześniej dieta jest teraz nieco inna i często się zmienia.

sobotnia dieta:

2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex, 4 caps clenburexin
30min cardio bieżnia
po 2 miarki bcaa powder, 2miarki l-glutamine extreme
1-600g białek jaj, 200g płatków owsianych, 100g awokado, ? jointXpack, vitalXpack, 2 g vit c strong

2-300g wołowiny mielonej, 500g słodkich ziemniaków, 10g oleju lnianego
3-300g piersi z kurczaka500g słodkich ziemniaków , bez tłuszczy
przed treningiem 15 g S.A.W. , 3 miarki bcaa powder, 3 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex

trening- bezpośrednio po 40g białka z isolite , 3 miarki bcaa powder, 3 miarki l-glutamine extreme

20 minut póżniej

300g indyka , 150g ryżu
4,5-300g kurczaka, 100g ryżu, 10g oleju lnianego

30 min rower

6-600g białek jaj , 3 miarki l-glutamine extreme

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Kolejny dzień treningowy za mną , wczoraj nie dałem rady przetrenować klatki i robiłem wymyślne ćwiczenia aby tylko wpompować trochę krwi do mięśni, pozowanie też nie przebiegło tak jak bym chciał chociaż już lepiej mi wychodzi przypinanie bicepsów. Ból jest trochę mniejszy i najważniejsze , że odstawiłem diclaca! Dziś w końcu normalny trening pleców i czworobocznych. Od dziś codziennie obcinam weglowodany aż do następnej środy , więc dieta każdego dnia będzie inna, nie będę jej teraz opisywał tylko zdam relację po zawodach jak wyglądało ostatnie 10 dni.

trening pleców

-ściaganie uchwytów maszyny hammer podchwytem

-wiosłowanie w opadzie podchwytem

-wiosłowanie sztangielką

-ściąganie uchwytu wąskiego do brzucha siedząc

-prostowanie grzbietu

-tył barków leżąc na skośnej ławce

-szrugsy z hantlami siedząc

Od jutra zmniejszam ilość treningów aerobowych i czas ich trwania będę robił jedną sesję cardio rano na czczo w ilości 30 min, przed tym 3 miarki bcaa powder, 3 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex, 4 caps clenburexin oczywiście

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Kolejny dzień treningowy za mną teraz jest naprawdę ciężko zwłaszcza , że trenuje non stop do środy , treningi są teraz bardzo intensywne a każda grupa mięśniowa jest trenowana dużo częściej. Dziś po treningu czworogłowych zrobiłem lekko barki na tyle ile mogłem. Czwórki za to dostały mocno w kość i dałęm radę zrobić znowu przysiady ze sztangą z przodu Mniejsza ilość węglowodanów też jest odczuwalna chociaż aakg mega hardcore daje dobrą pompę, zawsze na końcówkę wrzucam argininę do suplementacji 3x dziennie, od dziś biorę ją rano na czczo , przed treningiem razem z S.A.W. i przed ostatnim posiłkiem.

trening czwórek i barków , który zamknął się w 60 min

-wyprosty 4serie

-hak przysiady 4 serie

-przysiady ze szatngą z przodu 3 serie

-wypychanie na suwnicy 3 serie

-wyprosty 3 x30powt

barki

-unoszenie ramion bokiem siedząc 3 serie

-przyciaganie do brody gryfu maszyny smitha 3 serie

-wyciskanie na maszynie 3 serie

super seria- unoszenie ramion bokiem z linkami wyciagów i unoszenie ramion przodem z drążkiem wyciągu 3 serie

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Właśnie wstałem i jem śniadanie z uśmiechem na ustach bo od dziś nie robię porannego cardio, wczoraj był ostatni dzień ale za to dieta coraz uboższa w węglowodany Na treningu był ogień i w końcu się wyżyłem robiąc plecy i dwugłowe. Mimo bólu dałem radę trochę się poprzypinać chociaż układ dowolny na razie jest tylko w moich myślach.

Moja obecna forma na 7 dni przed ...

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

X-HST - Moja kolejna modyfikacja HST - ZAPRASZAM

WHEY premium