SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski- Trec Team

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21072
Witam Cię Michale ja mam jedno pytanie dość krótkie chociaż trochę nurtujące mnie osobiście , co myślisz o warzywach gotowanych na parze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
bardzo dobra opcja według mnie , miałem kiedyś parowar i z niego korzystałem , ale niestety się popsuł , teraz jem tylko gotowane

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sauna na Pana siłowni jest czynna cały czas czy trzeba dawać znać wcześniej jak chce się skorzystać ?

Bo akurat mieszkam zaraz obok niej i mam w planie się tam zapisać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Właśnie jem śniadanie, które składa się z 400g białek jaj i 150g awokado i idę zrobić ostatni trening przed zawodami, w nocy budziłem się kilka razy z głodu i musiałem zapijać wodą aby wytrwać do rano , przez to jestem nie wyspany ale co tam , najważniejsze że po treningu zaczynam ładowanie węglowodanów




Zmieniony przez - michok13 w dniu 2011-11-02 07:40:21

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
co do sauny w energy-clubie, odpalamy ja na zyczenie pierwszego klienta i dziala do konca dnia, ale warto zawsze sie zapytac w recepcji czy jest odpalona

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
heheh widac skorupki po jajach sporo iche hehe ;). Powodzenia MIchał na zawodach !

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra forma! Powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
Witaj Michale, forma widzę niczego sobie, powodzenia na zawodach !

Mam małe pytanie, mianowicie w jaki sposób zapewniasz sobie odpowiedni kolor skóry na zawodach ? Stosujesz bronzery (jeśli tak to jakie, które są warte uwagi a od których trzymać się z daleka?) czy korzystasz z opalania natryskowego ?

Do kiedy będziesz robić ładowanie ? Ile obecnie pijesz wody i to jakiej minimalnej ilości planujesz zejść ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Dziś mam zamiar zjeść około 1200-1300g wegli, a wody pije tyle ile potrzebuje , nie piję na siłe

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

X-HST - Moja kolejna modyfikacja HST - ZAPRASZAM

WHEY premium