SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski- Trec Team

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
Michał,oczywiście zapraszam.Zrobimy mega trening!!!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
dzięki za pomoc zdrowia życzę.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
W czwartek miałem jechać z Oleyem na konsultacje do Radka , ale spotkała mnie niemiła niespodzianka w pracy i musiałem odwołać mój wyjazd, wprowadziłęm jednak zmiany w diecie i teraz wyglada ona następująco:



2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex, 4 caps clenburexin

30 min cardio najczęściej bieżnia

po 2 miarki bcaa powder, 2miarki l-glutamine extreme

1-600g białek jaj, 150g płatków owsianych, 150g awokado, &#8211; jointXpack, vitalXpack, 2 g vit c strong

2,3-300g piersi z kurczaka, 75g ryżu ,50g orzechów

przed treningiem 15 g S.A.W. , 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex

trening

po treningu 40g białka z isolate 100, 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 2 g vit c strong

20 min póżniej 250g ryby, 75g ryżu

4,5-300g kurczaka, 75g ryżu, 25g oleju lnianego

30 min cardio

6-300g steka, 80g masłą orzechowego , 2 miarki l-glutamine extreme

jest to dieta na najbliższy tydzień. Nie będę dokładał treningu aerobowego przynajmniej w tym tygodniu.

Mimo zastosowania blokad mój łokieć dalej boli zwłaszcza jak zrobię cięższy trening, dobrze że chociaż bark nie doskwiera.

Dzisiejszy trening nóg:

-wyprosty

-przysiady na hak maszynie

-przysiady na hammerze

-wypychanie na suwnicy jednonóż

-wykroki

-uginanie leżąc

-uginanie siedząc





Zmieniony przez - michok13 w dniu 2011-10-01 19:21:31

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Michal jak powinna wygladac przerwa w cwiczeniach na silowni a takze aerobach przy robieniu tatuazu?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
To zależy gdzie jest tatuaż robiony, ja jak robiłem na nodze to górę trenowałem normalnie i chodziłem po bieżni jak robiłem ramię to odpuściłem dwa dni górę a robiłęm nogi i cardio , chodzi o to aby zaraz pod zrobieniu tatuażu nie pompować krwi do mięśni po tatuażem ale jakieś tam wielkie przerwy nie są koniczne myślę , że 3 dni wystarczy.

Zmieniony przez - michok13 w dniu 2011-10-03 14:31:55

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
tatuaz bedzie robiony na lydce
tzn poprawiany i rozbudowywany mozliwe ze w 2 sesjach
wiec gore normalnie mozna robic?
a aeroby?
nogi rozumiem ze odpuszczam?

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2011-10-03 14:39:37

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Jeśli chodzi o łydki to możesz trenować wszystko tylko nie rób łydek a cardio rób na bieżni a nie na rowerze

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16009
Z tatuazem postaraj sie zrobic tak,zeby umowic sesje na piatek. Potem masz wolny weekend (jesli trenujesz tylko w tygodniu). Jak ma byc duzy to nawet pomysl nad odpuszczeniem 3 dnia. Potem przez kilka dni smaruj wazelina przed treningami a bedzie dobrze:)

"Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Niedziela upłynęła pod hasłem &#8222;regeneracja&#8221; i pojechałem nawet z rodzinką na pyszną rybę do &#8222;Gościńca dla przyjaciół&#8221;, zjadłem tam 400g pstrąga w warzywach i trochę ziemniaków aby posiłek był kompletny, oczywiście rano przed śniadaniem zrobiłęm zaplanowaną sesję treningu aerobowego na bieżni i przyjąłęm po 2 miarki bcaa powder i l-glutamine extreme. Była też sauna a wieczorem odwiedził mnie masażysta i skatował mnie masażem tkanek głębokich. Dziś trzeba było wrócić do ciężkiej pracy nad sobą i zrobiłem klatke i dwa ćwiczenia na tricepsy, teraz trening trochę się zmienił sesje są krótsze ale bardziej intensywne.



dzisiejsza dieta:


2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex, 4 caps clenburexin

30 min cardio bieżnia

po 2 miarki bcaa powder, 2miarki l-glutamine extreme

1-600g białek jaj, 150g płatków owsianych, 150g awokado, &#8211; jointXpack, vitalXpack, 2 g vit c strong

2,3-300g piersi z kurczaka, 75g ryżu ,50g orzechów

przed treningiem 15 g S.A.W. , 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex

trening

po treningu 40g białka z isolate 100, 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 2 g vit c strong

20 min póżniej 250g ryby, 75g ryżu

4,5-300g kurczaka, 75g ryżu, 25g oleju lnianego

30 min cardio

6-300g steka, 80g masłą orzechowego , 2 miarki l-glutamine extreme

Zmieniony przez - michok13 w dniu 2011-10-04 11:32:21

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
czemu juz nie dajesz wegli po silowym?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

X-HST - Moja kolejna modyfikacja HST - ZAPRASZAM

WHEY premium