SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski- Trec Team

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
kubaty3 zelatyna moze służyć jako zagęstnik do domowej i dietetycznej galaretki ale nie jako uzupełnienie diety w aminokwasy!!!! a co do aminokwasów to bcaa powder spełniaja twoje kryteria tylko są to aminy rozgałęzione

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473


michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
Dzięki Panie Michale , zrobie cykl na takim planie i zobaczymy jak będzie ;) ode mnie sog za rade ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7840
Panie Michale, dwa pytania.

1. Redukcja. Suplementacja po treningu siłowym, a przed aerobami? Oraz suplementacja po aerobach (jeżeli takowa jest konieczna, gdyż ok. 1h po aerobach byłby posiłek potreningowy)?

2. Ćwiczę rano (po pierwszym posiłku). Czy płatki owsiane są dobrym źródłem węglowodanów przed treningiem (zastanawia mnie błonnik)?

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Kamil_R w dniu 2013-02-18 20:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oglądajcie zapytaj trenera na youtube bo takie pytania padały już często

kamil w np ryzu brązowym tez jest sporo błonnika, a blonnik sam w sobie nie jest zly przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6310
Cześć Michał mam pytanie dotyczące pulsometru.Czy warto w coś takiego zainwestować przy redukcji żeby trzymać się określonego tętna.Głównie do biegania i rowerka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1018
Witaj Michał, miałem problem z zadaniem pytania na Kulturystyka Online . Powiem , krótko jeżeli chodzi o wszelkie boostery, czy to azotowe, czy TT to jestem umoczony, poprostu nie moge ich brać i tu pytanie, czy da się jakoś naturalnie na żywności funkcjonalnej to skomponować . Przygotowuje mega mieszaninę, która raczej będzie pod postacią płynnego posiłku ( w myśli mam małe ilości sproszkowanej rośliny MACA, cynamon, sproszkowany jarmuż i brokuły - duże ilości, sok z granatów, potarte anaboliczne orzechy, jakiś dobry pieprz ) Odżywki i inne suplementy moge spożywać, ale interesuje mnie Twoje zdanie Michał na ten temat co byś jeszcze ewentualnie dodał, a co odjął, bo to ma mnie klepnąć i to zdrowo, ale z pożytkiem dla organizmu, będe bardzo wdzieczny za odpowiedz i sukcesów, pozdrawiam .

DJ FAFA Pan uprawia Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Michał, co sądzisz o jedzeniu węglowodanów tylko na śniadanie, przed i po treningu podczas budowy masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
SZYBKI_ED sok z buraka to taki naturalny NO booster i ma sporo witamin i minerałów

Zmieniony przez - OlekL w dniu 2013-02-24 21:23:35

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
A ja mam pytanie z innej beczki - szukam noclegu na sierpień w 3miescie, możesz polecić coś z aneksem kuchennym - hotel mnie nie urządza z góry dzięki za jakieś info

I dont stop when im tired
I stop when im done!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

X-HST - Moja kolejna modyfikacja HST - ZAPRASZAM

WHEY premium