SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski- Trec Team

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470230
już pytałem, lipa tylko dla wybranych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
a to sorki.ale spoko są.pozdr

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1200g białek jaj dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Niestety spodnie są tylko "dla wybranych" , rozmawiałem z chłopakami w firmie i ma być cała nowa kolekcja odzieży ale czy będą takie legginsy to nie wiem...

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
1200g na dwa posiłki na śniadanie 600g i kolację 600g, cały dzień czekam bo uwielbiam jajka

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi sie strasznie przejadły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
Siema Michok
Aktualnie jestem w trakcie budowania masy miesniowej jem 3.200-3.400kal. przy wadze 97 kg.
Cwicze 3 x w tygodniu na silowni do tego lubie trening cardio taki jak bieg,rower czy basen jak mnie łapie leń to długie spacery , aktualnie trening cardio tez 3 x na tydzien ze względu na pogode bieg na biezni minimum 5 km plus po biegu marsz wychodzi jakas godzina.W sezonie wiosenno-letnim dochodzi rowerek minimum 30-40 km jak bieg to 5 km.czasem wiecej trening typu cardio dziele ze wzgledu na intensywnosc na lekki o dłuzszym czasie trwania puls 60-70% oraz na rozne formy interwałow takie jak przebiezki sprinty czy kompleksy sztangowe ogolnie w sezonie wiosna-lato wykonuje 4-5 treningow typu cardio trening silowy pozostaje 3 razy na tydzień.
Moje pytanie dotyczy redukcji ktorą chce zacząc od stycznia tak aby był czas na obserwacje organizmu i wyciaganie wnioskow :)
Zaczne od 3300 kal waze ok 97 kg więc dam 200 gr białka 100 gr tłuszczu reszta węgle czyli jakies 400 gr.
Jade taki rozklad makro i taki poziom kalorii ,jak pojawia sie stagnacja w spalaniu tłuszczu to ścinam tłuszcz w pozywieniu do połowy czyli ze 100 gr zostaje 50 gr co daje jakies 450 kal mniej na dobe taki spadek energii spowoduje dalsze postepy w redukcji fatu ,pozniej jak zauwaze spadek tempa redukcji tłuszczu to obetne o 50 gr wegli czyli 200 kal i tak cyklicznie az do uzyskania efektow czyli spalenia tłuszczu i tu mam pytanko ?
1.Czy taka strategia jest ok ?
2.Do jakiego poziomu ścinac wegle ?
Jestem endo i redukcja u mnie to nie do konca prosta sprawa i trudno mi zejsc do satysfakcjonujacego poziomu kombinowałem z dietami były tłuszczówki , low -carby ale z tego co zauwazyłem to najlepiej czuje sie na weglach mimo , ze wiekszosc osob poleca u osob typu endo wywalenie lub ograniczenie wegli.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473


michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473


michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michał , pisałeś kiedyś , że nie wliczasz do diety np : białka z ryżu , białka z orzechów itd. Dlaczego tego nie robisz? Dobrze jest to wliczać czy tez nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

X-HST - Moja kolejna modyfikacja HST - ZAPRASZAM

WHEY premium