SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski- Trec Team

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Po pracowitym tygodniu i treningach w upałach przyszedł czas na niedzielny odpoczynek. Dzień 8 lipca jest dla mnie wyjątkowy bo to rocznica ślubu z moją żonką Rano był wyjazd nad jezioro do Gołunia i pływanie łódką, a wieczorem kolacja w doborowym towarzystwie naszych przyjaciół i ogromne steki. Deser był odstępstwem od diety i zjadłem prawie połowę sam ..., "torcik" był rewelacyjny

Jeśli chodzi o treningi to w sobotę robiłem ręce bardzo intensywnie i cały trening trwał 40 min, przerwy miedzy seriami były naprawdę krótkie około 40 sekund. Dzięki temu pompa mięśniowa była ogromna i myślałem ,ze rozerwie mi skórę.

triceps:

-prostowanie ramion z liną wyciagu

-francuskie uginanie do czoła z gryfem łamanym

-pompki na poręczach

-francuskie uginanie siedzac za głowę

biceps:

-uginanie ramion z hantlami siedząc

-uginanie z hantlami oburącz na modlitewniku

-uginanie ramion z drążkiem wyciągu dolnego

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
TORCIK...

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10656 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609946
NO to było co świętowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Michal jakiego smaku ten torcik??Moje ulubione to smietankowe ale koniecznie takie nie za slodkie
ps.ale mi smaka zrobiles a cukiernia obok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Torcik NowoJorski to połączenia smaków mascarpone i śmietankowego z wiórkami kokosowymi po prostu palce lizać...

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
W sobotę miałem chrzciny córeczki wsunąłem kawałek torcika ,ale to juz koniec .....niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
ahh.. i jeszcze te wiórki kokosowe .... no nic ,trzeba jeszcze jakoś wytrzymać .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Ten tydzień będzie dla mnie pełen wyjazdów, bo już za chwilę wyruszam do niemiec. Dla osób dbających o dietę taki wyjazd może rozbić cały plan żywieniowy, jednak ja zabieram ze sobą lodówkę i pełen zestaw kotletów wołowo-drobiowych , wszystkie ważą po 100g wiec nie muszę póżniej niczego odmierzać. Ryż , płatki owsiane czy kasza jest wszędzie i łatwiej je przyrządzić a z mięsem jest zawsze problem dlatego takie kotlety to doskonałe rozwiązanie, nie dodaję do środka jakja tylko same przyprawy i dzięki temu wytrzymują dłużej. Nie wiem jak będzie z treningami i ile ich zrobię dlatego wczoraj trenowałem klatkę, barki, triceps.

klatka:

-krzyżowanie linek w bramie

-wyciskanie gryfem głową w dół

-rozpiętki na płaskiej ławce

-wyciskanie hantlami na skosie

barki:

-unoszenie ramion bokiem siedząc

-wyciskanie na maszynie hammer

-unoszenie ramion przodem z hantlami

triceps:

-prostowanie ramion z linką wyciągu górnego

-francuskie uginanie za głowę siedząc

takich kotletów mam razem 30 sztuk

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
"Dla osób dbających o dietę taki wyjazd może rozbić cały plan żywieniowy" Zgadza się , planowanie godzin posiłków i jakiś wyjazdów itp. czasami jest strasznie męczące , no ale taki już jest ten sport . No i od czego są plastikowe pojemniki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Po tygodniu podróży wczoraj wieczorem wróciłem do domu. Najpierw byłem w Lubece i w poniedziałek i wtorek trenowałem tam na siłowni McFit gdzie „zamordowałem” nogi na sprzęcie techno-gym. Dobrze wyprofilowana maszyna na wyprosty , uginania leżąc i suwnica sprawiły że kilka dni ciężko mi się chodziło. W środę z całą rodzinką byliśmy w Hansa Parku. Moja córeczka szalała z kuzynem na rollercoasterach. W kilka godzin zeszliśmy cały park kilka razy wiec trening cardio mogę uznać za zaliczony W czwartek wieczorem po 8 godzinnej podróży do polski zrobiłem trening klatki, barków i tricepsów. Z siłki wyszedłem o 21.00 a w piątek po śniadaniu o 7,30 już trenowałem plecy bo o 10.00 wyjeżdzałem na weekend do berlina. Całą sobotę i niedzielę zwiedzaliśmy ze znajomymi stolicę Niemiec i o 15,00 wyruszyliśmy do Polski. Dieta oczywiście cały czas była w miarę trzymana chociaż skosztowałem tureckiego „kebaba” i pyszne lody.













michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

X-HST - Moja kolejna modyfikacja HST - ZAPRASZAM

WHEY premium