SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Karmowski- Trec Team

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
sorki za poprzedni wpis ale nie umiem jeszcze dodawac zdjec

blx82 co do ciebie to nie którzy tak mają że mocno zalewa im sie brzuch ja też tak mam dlatego raczej nie szaleje z weglami tylko dodaje bardziej tłuszcze w róznej postaci , trening aerobowy 5x 30 min powinien wystarczyc chyba ,że żle liczysz kcal dla twojej osoby , nie wiem też jak jesz na co dzięń a czesto szczególy decydują o efekcie końcowym, ja intuicyjnie zwiekszam podaz kaloryczna po redukcji

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
waga 90kg wzrost 177cm
kal na redukcji zszedlem do 2300 a zaczynalem redukcje od 3300kal, teraz troszke zwiekszylem 2500-2600
aero krecilem 6x60 teraz krece 5x30-40min zalezy jaki mam dzien
niewiem czemu ale ja zauwarzylem ze mnie zalewaja bardziej tluszcze jakies mam takie dziwne wrazenia, wegle zawsze trzymam umiarkowaniue w granicy 3-3,5g/kg, rezte che bialkiem wyregulowac i tluszczami bo teraz na redukcji mialem 0,3d/kg
wiem ze to wszystko sa sprawy indywidualne dieta itd,
chialem poznac twoje zdanie jak ty to robisz po skonczonej redukcji ewentualnie jakies tam wskazowki a czy dla mnie akurat one sie nadadza to wiem ze ciezko jest cos doradzic nie znajac kogos dodatkowo nie widzac jednak kazde info moze sie kiedys tam przydac
co do moich czitow to sa to miedzy innymi twoje pomysly z kuchni MD (pizza desery itd) wiec staram sie wmiare czyste ale zarazem smaczne jedzenie teraz robic bo bedac kilka mies na redukcji brakuje smacznego jedzenia
dodam ze gdybym sie nie powstrzymywal to bym zjadal dwa razy tyle niz teraz ale po ciezko idacej redukcji kazda zmiana w okolicy brzucha jest ciezko tolerowana, moze to juz jest nawet fobia na tym punkcie boinni mowia ze jest dalej tak samo a ja juz sie dopatruje ze ta skora jest grobsza

powodzenia w startach

Zmieniony przez - blx82 w dniu 2011-09-17 23:43:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
spróbój 2600 kcal podzielic na trzy i rozłożyc równo kcal z białka i weglowodanów i tłuiszczu tzn 215g białka. 215g wegli i 96g tłuszczu u wielu osób taka metoda dobrze działa i nie ograniczaj za bardzo podaży kalorycznej bo spowalniasz swoj metabolizm! w tej chwili masz 28kcal na 1 kg masy to toche malo według mnie.

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
Dziś spał u mnie kolega Łukasz z KO i rano nakręciliśmy krótki filmik "ile czasu zajmuje przygotowanie jedzenia na cały dzień", a póżniej w klubie kolejne odcinki z cyklu "Zapytaj trenera" muszę przyznać, że pytań jest coraz więcej. Odwiedził mnie na treningu Bartek , któremu pomagam w treningach i diecie i razem zrobiliśmy barki i tricepsy.

przed cardio 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine, 3 caps clenburexin

30 min na bieżnie

po cardio 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme

1- 650g białek jaj, 200g płatków owsianych, 100g awokado + vital X pack, joint X pack, vit C strong 2 g

2,3-300g piersi, 100g ryżu, 40g orzechów

przed treningiem 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, S.A.W 15g , 6 caps l-carnitine complex

barki + tricepsy

po 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 40g z białka isoalte 100,

20min póżniej 200g dorsza, 150g ryżu

4,5-300g piersi, 75g ryżu, 40g orzechów wloskich

30 min rower-niska intensywnosc

6-600g białek jaj , 60g masłą jori, 2 miarki l-glutamine extreme



zmniejszyłem ilość białka z odżywki po treningu i dodałem ryby , bo ruszył mi metabolizm i chodzę bardziej głodny

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
dzieki za odpowiedz, zobaczymy jak to bedzie musze eksperymetowac i bacznie obserwowac co sie bedzie dzialo
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 750
witam na 4 stronie pisales o napoju z wody, lyżeczki miodu gryczanego i octu jablkowego. mogl bys mi powiedziec ile tego octu? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
2 łyżki stołowe na pół szklanki ciepłej wody

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
czesc
mial bym do ciebie jeszcze takie pytanie bo wiele jest wzorow na wyliczanie kalorycznosci, jednym z prostszych jest waga * 24 * aktywnosc
jakim ty mniej wiecej wyliczasz
oststnioo liczylem swoje zapotrzbowanie takim wzorem

66,47 + 13,75 x wzrost + 5 x waga - 6,75 x wiek = wynik mnozymy przez aktywnosc

aktywnosc
niska 1,20 praca biurowa
umiarkowana 1,38 sport 3-6 razy w tyg
ciezka 1,55 sport 6-7 razy tydz
bardzo ciezka 1.90 sport trening 2x dziennie , ciezka praca fizyczna

ja ma mozna powiedziec praca biurowa i 4 treningi silowe + 5 razy aero 30-40 min
wiec wzielem aktywnosc 1,4

w sumie wyniki bardzo zblizone do tych prostch wzorow
i tak mysle ze takie wyliczenie nalezy traktowac jak jakis tam wyznacznik a nie sztywny prog ktorego mamy sie trzymac
zadaje to pytanie poniewaz napisales wczesniej ze bardzo wazne jest wyliczenie dokladnego zapotrzbowania
mysle ze sporo osob ma z tym problem i muoze cos w tym byc bo ja np po kilkulatach stosowania diet piilnowania zdrowego jedzenia psychoicznie tak sie przywiazalem do wagi ze bez znaczenia w jakim okresie jestem waze zawsze jedzenie i jjem tyle ile sobie wczesniej wylicze a w tamtym okresie masowym zabardzo zalalo mi brzuch w tym juz ostroizniej podchodze do zwiekszania kalorycznoisci i fajnie by bylo jak bys powiedzial jak ty to robisz
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2473
w nowym REBELU opisuje właśnie na przykładzie jak wyliczać zapotrzebowanie , ja bym zaczął u ciebie waga ciała x 30kcal i obserwował co się dzieje

Zmieniony przez - michok13 w dniu 2011-09-20 12:44:34

michalkarmowski.pl

trecteam.pl

energy-club.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
praktycznie wszystkie te wzory daja taki sam wynik
dziekuje za odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

X-HST - Moja kolejna modyfikacja HST - ZAPRASZAM

WHEY premium