SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120586

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
Trening o 6 rano? Pani kochana, toz to nieomal środek nocy. No max co mogę powiedzieć, to ze to nad ranem jest.

A wracając do uda kurczego - no w sensie mam surowe udko, które wazy 350g, piekę je i zjadam przeca tylko mięso - skórę i kości wyrzucam. Czyli ile tak do bilansu wychodzi miecha? Przyjmuje na oko 200g. Dobrze?

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Darthmaul - Dobrze, dobrze ; GAJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa jak zdrówko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
swedzi mnie wszystko, a poza swedzeniem i głodem sterydowym to dobrze.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
gaja, byle już żadnych nawrotów, bo wiesz treningi czekają :D
Oku a Ty ogólnie ranny ptaszek jesteś czy lubisz pospać ? Bo jak lubisz pospać to szacun :D Ranne paszki mają łatwo, wieczorem za to ziewają od 19 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Oku, ja tez bym chetnie przed praca ćwiczyła ale moja siłownie wtedy odpoczywa Zazdroszcze Ci troche

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja całe życie lubiłam pospać. weekendy do 14-15 się przewracałam w łóżko ale na starość chyba mi odbiło. Ziewam dopiero koło 23-24 a wstaje koło 5. Jakaś choroba siłowniana ^.^ - nie mogę życia marnowac coraz krótsze ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Ja też zazdroszczę - żeby u mnie choć od 7 było otwarte to bym przed pracą zdążyła, a tak to się biję o miejsce na maszynie wieczorami :)
No to szacuneczek , bo śpiochom naprawdę ciężko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
A ja dziewczyny mam problem, bo mam straszne napady głodu na tych sterydach

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
to jedz ogórki, sałatę ipt itd to co można bez liczenia ja wczoraj dwie główki sałaty lodowej zjadłam na wieczór bo mnie głód dopadł!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Vowthynowa
Ja też zazdroszczę - żeby u mnie choć od 7 było otwarte to bym przed pracą zdążyła, a tak to się biję o miejsce na maszynie wieczorami :)
No to szacuneczek , bo śpiochom naprawdę ciężko :)


Ja mam od 6:30 więc fajnie mam
akurat na 9 do pracy jestem!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium