SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120478

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
prawda, mi się ani te szmatki anie te robione z kurtek nie podobały :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
nareszcie jakiś pozytywny front...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ide się ogolić... zaraz basen ^^"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206874
Jak zobaczyłam te: http://e-timberland.pl/timberland-bp-crystal-mountainlthrtalllacewp-kobiety-buty-buty-outdoor,plec,WW,B,BO,2380644.bhtml to pomyślałam- OJP nawet za darmo bym ich nie przyjęła^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
oku mnie pytała co myślę o tych butach to odpowiedziałam, kłamać nie będę :>
Ale każdy ma swój gust, ja podejrzewam dla wielu ludzi nie mam gustu, do niedawna nie wiedziałam, że chanel robi coś poza perfumami

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206874
No, Chanel jeszcze tusze do rzęs robi..wiem,bo miałam kiedyś próbkę^^ ale co jeszcze robi- zabij mnie,ale nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206874
co do butów- to dla mnie mają być przede wszystkim wygodne oraz nie wyglądać odrażająco. Reszta mnie nie interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
teściowa szaleje na punkcie torebek z tym logo CC - a to też takie wyglądają jak robione z używanych kurtek :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja bym mogła cały rok nosić jeansy, koszulkę, żakiet i adidasy. gdyby pogoda pozwoliła.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206874
adidasy^^moje ulubione obuwie^^
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium