SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Między kijem a marchewką - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120580

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jak jutro z rana nie zapomnę i w miarę ogarnę kuchnie to będzie filmidło ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
E tam. nie chce być nie miła, ale kazdy niech sobie bedzie TRENEREM ja już daruje sobie na siłę uszczęśliwiać innych. Robie co lubię i tyle mogę najbliższych spróbowac przekonac ale "koleżanki pracowe" mam już w dupie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
TaDrugaKasia
oku, no nie, u mnie staż palenia, picia, niejedzenia lub jedzenia syfu ma większy staż póki co.


Juz i tak Cię nie pokonam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
staż ma większy staż... ja pyerdolę, poniedziałek.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Mam nadzieję, że tego filmu nie przegapię, bo zasuwacie tu z tym gadaniem , że ciężko być na bieżąco.
U mnie takie samo podejście, jak ktoś szuka to znajdzie, a jak nie to ja się w zbawcę nie bawię już. Za stara dupa jestem na zbawianie świata. z serduszek zbijałam oczywiście ;) ja jestem miła, ale tylko w pracy, zawodowo. No i tyle wystarczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
hej megan ;)
Kasia to był test dla nas - spoko, zdałyśmy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Heyo girls.

Jestem wyebana po rowerze, zasiadłam z michą żarcia przed kompem i zamierzam SPAMować

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
Spamujcie sobie na zdrowie, a ja do sprzątania, bo zaraz znowu do roboty wracam:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
tak paczę co się działo przez ostatnie dwa tygodnie i chyba nie nadrobię :) ale zawsze miło wrócić....!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

Następny temat

Prosze o pomoc w diecie

WHEY premium